Tomtom ir Belaidis ryšys (BT)

Viskas apie TomTom žemėlapius ir „software'ą“.

Moderatoriai: Fizz, ginpe, rimasx

Tomtom ir Belaidis ryšys (BT)

renka » 2008-Gru-24 Tre 17:49

gal galit kas patart kaip prijunkti tel prie navigacijos.Na kad skambinti tai galima padaryt,bet jei norint paziureti orus reikalauja nustatyti belaidi duomenu rysi.Gal reikia ka kaip sukomfiguruot.Tel.samsung duos.bitei,Labas tinkle.Tel. internetas veikia.Ir ar galima padaryt kad tomtome uzrasu knigutei atsirastu vardai su tel.numeriu.
GPS Starter'is

Re: tomtom 730 pririsimas prie telefono

KESTUM » 2008-Gru-24 Tre 18:06

Ijunk TomTome ir telefone Bluetooth,taip ir nustatysi belaidi duomenu rysi,o paskui jau "pirstu miklumas"......
Vartotojo avataras
GPS Guru

Re: tomtom 730 pririsimas prie telefono

renka » 2008-Gru-24 Tre 18:13

Na tai ijungiu.Jie susijungia.Skambint is tomtom galima,bet kaip suprantu interneto nepasigauna.Pavizdiui jei per tomtom Home pajunktas tomtom,tai orus rodo,o per blitufa nenusistato.Na gal cia neaiskiai surasiau :D
GPS Starter'is

gal kas zino kame reikalas

litas » 2009-Kov-18 Tre 19:25

Pas mane tom tom one xl. ir pas ji kaip ir yra Bluetooth.bet suinstaliavus navcore 8.300.xxx versija, bluetooth neatyvuotas,kaip ir ijungti belaidzius duomenis, my tom tom abonimentas. tai vat ir nezinau ar cia taip turi buti ar galima dar ka nors padaryti kad aktyvuoti bluetooth.is anksto dekoju :)
GPS Starter'is

Re: gal kas zino kame reikalas

ginpe » 2009-Kov-18 Tre 20:09

litas
O kaip tu manai ar tavo TT One normaliai eina su navcore 8.300 :?: (mano pastebėjimu , kad ne kaip sukasi,stabdo ir t.t..) :!:
Aš tau siūliau pamėgint 8.410 .
Pasirodo jog jis padirbtas būtent one/xl dėžutėm :!:
8.410 предназначен в принципе для one \XL

O su kitais navcorais tas pats :?:
P.S
Pastebėjau (ir ne tik aš), kad pastoviai dingsti iš savo pradėtu temų ir nėra konkrečių klausimu :wink:
Audrius rašė: Pas temos autorių panašu , tik kažkur jis pats dingo.... :mrgreen:

KESTUM rašė:litas,
tu normaliai gali parasyti,o tai viena diena taip kita kitaip rasai:
ryt dar kas nors ????
Paskutinį kartą redagavo ginpe 2009-Kov-19 Ket 08:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
Samsung Galaxy S9
TT Go and iGO Avic
Vartotojo avataras
GPS Guru

litas » 2009-Kov-18 Tre 21:03

Ginpe,
Nu labai atsiprasau kad uzdaves klausima paskui kazkur dingau, siaip kiekviena diena po kelis kartus ziuriu ir domiuosiu kas šiame tinklapi vyksta :) O kad nerasau kazkam patarimu, tai nenoriu klaidinti žmonių,nes dar pats nesijaučiu stiprus šiame reikale, kaip pvz tu Ginpe, Kestum, Audrius, ir t.t. Bet siaip visada stengdavaudi padekoti ir pasakydavau kad jau toliau pats susitvarkysiu :( O del klausimu konkretumo tai gal ir neaiškiai parašau kartais, gal ir vieną kartą vieno klausiu kitą dieną kito klausimo, bet man iškyla vis naujų klausimų už tai ir klausiu, todėl ir esu dėkingas kas padeda. O bet to pas mane du Tom tom one xl todėl skirtingi ir klausimai nes skirtingi navcore ir žemėlapiai :D O kas liečia šį mano klausimą užduotą del navcore 8.300.xxx, tai pas mane sukasi viskas normaliai po kol kas patenkintas, bet bluetooth neveikia one xl.ir nežinau kame bėda :)
GPS Starter'is

ginpe » 2009-Kov-18 Tre 21:17

Su switchfiles galima ijungti arba isjungti kaikurias TT funkcijas, tame tarpe ir BT
bton = if you not have BT enable it Button for Speedcams in Menu
FMon = FMTransmitter on (for x10)

Apie tai rašo KESTUM savo info 21-punktas
[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
Paskutinį kartą redagavo ginpe 2009-Kov-18 Tre 21:24. Iš viso redaguota 1 kartą.
Samsung Galaxy S9
TT Go and iGO Avic
Vartotojo avataras
GPS Guru

Andre » 2009-Kov-18 Tre 21:19

litas rašė:Pas mane tom tom one xl. ir pas ji kaip ir yra Bluetooth.bet suinstaliavus navcore 8.300.xxx versija, bluetooth neatyvuotas,kaip ir ijungti belaidzius duomenis, my tom tom abonimentas. tai vat ir nezinau ar cia taip turi buti ar galima dar ka nors padaryti kad aktyvuoti bluetooth.is anksto dekoju :)

TT One XL Bluetooth yra naudojamas ne kaip telefono laisvos rankos,o tik duomenu persiuntimui naudojant mobilu telefona.Bet kad ir tas veiktu reikia kat telefono operatorius palaikytu paketiniu duomenu siuntima ar kazka panasaus.Mano XLas su telefonu susirisa,bet maniskis operatorius nepalaiko tokio interneto koks tam reikalingas arba mano tel modelis netinka tam.Bet esme tame kad kaip laisvu ranku irenginio tu jo NEPANAUDOSI.
GPS Starter'is

litas » 2009-Kov-18 Tre 21:23

Ginpe
gal gali smulkiau papsakoti kaip su tais switchfiles isijungti bluetooth.nes to dar nesu dares.ir net nezinau kas tie switchfiles :D dekui

To Andre
dekui kolega už išsamų atsakyma. bet jei yra galymybė tai norėtusi aktyvuoti bluetooth, kad ir negalima panaudoti kaip laisvu ranku įrangą :( dėkui už info
Ginpe dekui už info :)
GPS Starter'is

ginpe » 2009-Kov-18 Tre 22:28

Andre rašė: Bluetooth yra naudojamas duomenu persiuntimui naudojant mobilu telefona.Bet kad ir tas veiktu reikia kat telefono operatorius palaikytu paketiniu duomenu siuntima ar kazka panasaus.Mano XLas su telefonu susirisa,bet maniskis operatorius nepalaiko tokio interneto koks tam reikalingas arba mano tel modelis netinka tam.

Pas mane tas pats Laisvu ranku sistema veikia ( TT go 920 - Nokia 6233) , bet siųstis duomenys neveikia orai ir t.t
Ir dar, kai valdau TT per TT Home tai pasižiūrėt orus galima.
Samsung Galaxy S9
TT Go and iGO Avic
Vartotojo avataras
GPS Guru

TomTom orai

UDE » 2009-Geg-28 Ket 23:03

Gal kas papasakosit,kaip ir su kuo tai valgoma.Tom tom nelabai daznai minkau,bet staiga prisireike sitos(oru rodymo)funkcijos.Kazkaip stebklingai viena karta pavyko prisijungt,o po to visa laika meta klaida,kad ne gali atlikt uzduoties.Prisijungiama per BT,skambinti galima,bet va bandant ijungti oru perziura,raso kad negali atlikt uzduoties,ir klausia ar nustatyti neautomatiniu budu belaidi duomenu rysi,nors jau ir taip prisijungta prie telefono.Ar cia su gydytais zemelapiais ir navcore neveikia sita funkcija,ar jau senstu ir silpnaprotyste puola.Sakyciau neveikia,bet kad viena karteli suveike sita funkcija,tik po to istryniau telefona is tt(aparatas ne mano) ir daugiau kad ji ir prisirisu,bet nepavyksta pamatyt oru.Dekui kas pagelbesit,ar uzvesit ant kelio.tom tom go 720 ir SE 8.351.Jei ta funkcija galima,tai kaip ja ijungti
UDE

Re: TomTom orai

dainiust » 2009-Geg-29 Pen 08:03

sveiki,
man su 413navcoru, loader 5.5120 ir go940 orai veikia tik prisijungus prie ineto per PC is Home (pasirenki valdyti mano go). jei atjungti tomtoma - raso kad si funkcija neveikia uzsienyje arba ne tinklo srityje error code 113.
tas pat ir su google ir hd traffic ir kitom live paslaugom.
Gal kazkaip galima tai paleisti ir be Home?
GPS Starter'is

Kostikas » 2009-Geg-29 Pen 09:45

siaip turetu duot galimybe, per gprs duomenis imt, bet gali but kalte telefone, kadangi ne visi leidzia pilna kontrole, man nokia neleidzia net sms siust, o su SE be problemu :) , reiks pabandyt kai atrasiu laiko prisijungt
TomTom Go 720
GPS Starter'is

UDE » 2009-Geg-29 Pen 13:24

isbandziau su trimis skirtingais telefonais ir visais trim tinklais-tie patys rezultatai.telefonai N82,6120 ir 6230i,kaitaliojau ir korteles juose.Tom tom vis tikrina saranka kuri jam kazkodel netinka,bet man va neduoda ramybes tas vienintelis kartelis,kai pavyko normaliai pasiziuret tuos orus.Pasikartosiu-su skambinimu per tt viskas gerai.
UDE

Kostikas » 2009-Geg-29 Pen 14:27

ir visi trys telefai nokios :mrgreen: , pabandyk kitoki, nokia nelabai megsta su tom tom bendraut :)
TomTom Go 720
GPS Starter'is

Kitas

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių