Rašantiems A.S. kitai spalvai!

Aktuali forumo, [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] ir [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] tinklapių informacija.

Rašantiems A.S. kitai spalvai!

Fizz » 2017-Vas-07 Ant 08:43

Rašantiems A.S. kitai spalvai! pvz. tokias:

Sveikas, nenorėjau kurti naujos temos, tad nusprendžiau Tau parašyti. Turiu navigacija "NAVIO 5301" ir norėčiau atnaujinti žemėlapius. Šiaip kaimynas paprašė, sakė pas jį įdiegta "IGO8" IR "IGO PRIMO" ir norėtų kad atnaujinčiau, gal galėtum paaiškint kaip ir ką daryti ? Kolkas nepajungiu prie pc, ir tik rytoj gausiu korteles adapterį. Dėkoju.

Atsakymą gausit tokį: Nemoki p**t - nereikia lyst!
Paskutinį kartą redagavo Fizz 2017-Vas-08 Tre 20:03. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
GPS Guru

Re: Rašantiems A.S. kitai spalvai!

Samor » 2017-Vas-08 Tre 10:46

Na man kazkaip negraziai atrodo paskutinis issireiskimas,tai viena,o kita cia juk ne profesionalu forumas.Cia ir profai lankosi,ir pradedantieji, ir paklausti visi turi teise.Manau pasidarykit savo uzdara forumeli,kur nebusit trukdomi pradedanciuju.Kas pareiske padekas Fizz uz si pranesima-tik profai,tai manyciau sis pranesimas ne vietoje ir ne laiku.Prasau atleisti,jei ka izeidziau.
Samsung Galaxy Note 4.,iGO Primo Izrael
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

arunass » 2017-Vas-08 Tre 13:10

Romai,grieztai,bet teisingai pasakyta.
Tikrai nekarta norejau taip pasakyti,bet...
Profais nieks negime,bet daug dirbo ir skaite.
O naujokai daznai tingi preskaityti bent pirma posta :twisted:
Процесс пошёл, но ещё не пришёл :) (малоуловимый смысл )
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Samor » 2017-Vas-08 Tre 15:19

Is dalies Arunai, tu teisus,bet....savo emocijas galima pasilikti prie saves.Juk nebutina tokiam zmogui atsakyti ir nervuotis.Paskaitei,paziurejai ir skaitai kas raso kazka protingiau,o tas,kuris neskaito,bus priverstas pasiskaityti,pasinagrineti,kai niekas neatsakys.Kniaukdavau ir as kadaise,bet niekas perdaug nesokinejo apie mane.Tada rasydavau AZ kam nors ir sis pasigailejes pasukdavo mano nosi reikiama linkme.Ir dabar sukineja ta mano nosi,bet del kitos priezasties-neprimatau :lol: :lol: .
Samsung Galaxy Note 4.,iGO Primo Izrael
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias