Eismo taisykliu naujienos.

Aktuali forumo, [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] ir [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] tinklapių informacija.

Eismo taisykliu naujienos.

Samor » 2015-Bal-15 Tre 07:59

Zinoma daugelis gali is manes pasijuokti,bet gal ne man pirmam kilo panasi mintis.Dabartiniu metu GPS.lt yra dominuojantis tinklapis ne tik Lietuvoje,bet ko gero ir europoje,nes matau daznai besikreipianciu pagalbos i musu foruma nemazai nariu is uzsienio saliu .Na zinoma jiems galbut nera aktualus teisiniai aktai Lietuvoje,kurie suristi su eismu.Pulsit ant manes,kad apie tai nemazai raso laikrasciai ir kitos informacijos priemones.Su tuo sutinku,bet teisiniu komentaru siais klausimais kaip ir neegzistuoja.Stai tada ir pas mus ir internetiniuose puslapiuose pasireiskia kiekvieno is musu savotiski isvedziojimai ir disputai.Kiekvienas turi savo nuomone ir kiekvienas atrodo teisus,ziurint is savo bokstelio.Manau,butu visai neprosal prasyti admino,kad atsirastu moderatorius is teisesaugos tarpo,kuris paaiskintu ar issprestu gincus kylancius del nauju teisiniu aktu ivedimo ,suristu su eismo taisyklemis,kuriems butu galima uzduoti klausimus ,suristus su eismo taisyklemis ar eismo taisykliu komentarais.Anksciau,kiek pamenu,buvo isleista knyga,jei teisingai prisimenu "Eismo taisykliu komentarai",kurioje buvo labai konkreciai isaiskinti beveik visi eismo taisykliu punktai ir situacijos.Isleistas buvo labai mazas tirazas,kuri momentaliai isgraibste is pardavimo.Pas mus forume ko gero yra ne vienas teisininkas ar policijos pareigunas,kurie galetu pagelbeti sioje srityje.
Gal cia man,senam kvailiui,taip atrodo tik,bet man atrodo,kad mes neturime net temos siuo klausimu.Zinoma,daugelis sakys,juk cia GPS forumas,o ne eismo taisykliu forumas, bet......man atrodo tokia tema nei vienam nepamaisytu.Linkes priimti visas jusu koliones,pagyrimus ir keiksmazodzius. Kai perdaug iskoliosite savo rasliava panaikinsiu arba tai anksciau uz mane padarys moderatoriai. :roll: :lol:
Jei skaitote,kad si tema nereikalinga,manau adminui ar moderatoriai sugebes jauzrakinti,o dar geriau istrinti,bet man atrodo.......,vistik tokia tema nepakenktu.:) :D
Samsung Galaxy Note 4.,iGO Primo Izrael
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Re: Eismo taisykliu naujienos.

Agnette » 2015-Bal-17 Pen 17:38

O kas yra naujo ir neaiskaus? Paskutinis KET atnaujinimas buvo 2014-10-14. Pvz. musu autostrados praras zalia zenklu spalva, liks tik melyna. Kas ten tokio dar buvo?
GPS User'is

Samor » 2015-Bal-17 Pen 20:00

Bet tai juk ne paskutiniai pasikeitimai.Bus tu pakeitimu ,jei ne siais metais tai kitais.As sakiau,jei tema nereikalinga,juk adminas gali panaikinti.tema tam ir skirta ,kad diskutuoti,o ne tam atejau paskaiciau,kazka burbtelejau apie spalvas ir gerai.
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

archi » 2017-Sau-07 Šeš 20:45

Nuo 2017 m. sausio 1 d.,vairavimas apsvaigus nuo alkoholio bus prilyginamas tyčiniam nesunkiam nusikaltimui, o tai reiškia, kad už tai grės bauda iki 500 MGL, t.y. 18 830 Eur. Tie kurie vairuos transporto priemonę, būdami apsvaigę nuo alkoholio, kai jų kraujyje bus daugiau negu 1,5 prom. alkoholio, bus traukiami baudžiamojon atsmėnesių akomybėn. Šiems asmenims grės bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 1 metų.
Už chuliganišką vairavimą vairuotojams grės baudos nuo 450 iki 550 Eur, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones – nuo 750 iki 1000 Eur. Už minėtus eismo taisyklių pažeidimus (ir tuomet, kai vairuotojas yra apsvaigęs nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų) atimama teisė vairuoti transporto priemonę nuo 3 iki 5 metų.
Už greičio viršijimą nuo 10 iki 20 km/val. grės bauda nuo 12 iki 30 Eur, už grečio viršijimą nuo 20 iki 30 km/val. – nuo 30 iki 90 Eur, už greičio viršijimą daugiau kaip 50 km/val. – nuo 450 iki 550 Eur, pradedantiesiems vairuotojams – nuo 450 iki 700 Eur. Plius greitį viršijus daugiau kaip 30 km/val., teisės vairuoti atėmimas bus privalomai skiriamas ne tik pradedantiesiems vairuotojams, bet ir transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė negu 3,5 t arba kuriose yra daugiau kaip 9 sėdimos vietos, taip pat motociklų vairuotojams. Už greičio viršijimą daugiau kaip 50 km/val. vairuotojams privalomai bus atimama teisė vairuoti.
Už transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu neapdraustų transporto priemonių vairavimą bus skiriama bauda vairuotojams nuo 50 iki 100 Eur. Už draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis nesilaikymą numatyta bauda nuo 60 iki 90 Eur. O už pasipriešinimą pareigūnams grės baudžiamoji atsakomybė. Tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešins pareigūnui, bus baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.
Android 6.0 (Marshmallow)
GPS Starter'is

Samor » 2017-Sau-08 Sek 10:07

Na man pasipriesinimas pareigunams negresia,nes vos pastumus mane ko gero nuvirsciau.Gerti negeriu.tik per pietus prie valgio per sventes kartais isgeriu sauso vyno puse taures,ir tai vaziuoju tik po kokiu3-4 val.Stai su greiciu,jau blogiau.Kartais sudurniaves virsiju apie 20 km/h,bet gal uz tai neatims teisiu.Kas link motociklininku,tai sakyciau nuobaudas uz greicio virsijima buvo galima ir padvigubinti ar net patrigubinti,Beje ta pati nutu galima taikyti ir masinu vairuotojams,kurie virsija greiti virs 20 km/h.Taigi tokia mano nuomone.O kaip jus galvojate? :)
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Rolis666 » 2017-Sau-08 Sek 10:34

Ką čia galvoti, Visus kelių gaidelius gerai būtu kad apramintų didesnėmis baudomis kurie pastoviai viršija greitį, vairuoja išgėrę ar apsirūkę. :wink:
Ir dar būtų atsižvelgiama kad baustų griežčiau tuos kurie per metus N kartų pakliūvą policijai už greičio viršijimą, o ne tuos vairuotojus kurie netyčia pirma karta pakliuvo už greičio viršijimą. :wink:
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

arunass » 2017-Sau-08 Sek 12:06

Greicio virsinimas nelygu greicio virsinimui.
Kokie debylai projektavo musu pasididziavima - VIa Baltika :?:
Dabar tenka perdaryneti. Geda net nuo lenku.
O kaip sprendima,prideliojo apribojimu -70km/h.
Buvau uzlekes,bet nesijauciu nusikalteliu :lol:
Процесс пошёл, но ещё не пришёл :) (малоуловимый смысл )
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Klausimas dėl taisyklių

scania » 2017-Sau-09 Pir 10:40

Situacija tokia: riedu autostrada, pirmyn tuščia iki horizonto, veidrodėliuose tik vienas greitlėkys. Jis mane lenkia (veidrodėliuose nėra jokios kitos mašinos iki horizonto), aplenkęs grįžta į antrą juostą praktiškai per mano kapotą. Taigi jokio saugaus atstumo nėra. 2 metrai - ne atstumas :D
Aš suprantu, smagu šitaip šikti druska man ant langų, visgi lietuviai mes, bet klausimas ne apie asilų pomėgius :D
Klausimas: ar yra apibrėžta taisyklėse toks pavojingas atstumo nesilaikymas, kai atstumo nesilaiko lenkiantysis? Ar toks važiavimas pakliūna į chuliganiško vairavimo sąvoką? Ir pagal taisykles, ar tai aš turėčiau kirsti ant stabdžių, nes gautųsi, kad nesilaikau atstumo?
Čia yra elektroninis mano parašas.
GPS Starter'is

vicka0511 » 2017-Sau-09 Pir 15:49

Parašisiu ir as pagal dabartine filosofija busiu didziauses nusikaltelis.Vaziuodamas i Kauno klinikas per Karmelavos mesteli kur galimas greitis 50 vazevau 130.
Ir dar papuoliau pareigunams.Atvezus vaika su dideliais skausmais i Jonavos ligonine mane isiunte i Kauna patys neveze nes nebuvo laisvo transporto ir patikiekit ir dar kart padaryciau taipat ir manau daugelis neziuretu greicio tokiu atveju.
PS.Pareigunai manes nenubaude ir dar pasisiule palydet
Samsung Galaxy Note 8 : iGO Nextgen,AvicSync
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias