Switch to full style
Aktuali forumo, [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] ir [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] tinklapių informacija.
Atsakymo rašymas

Re: iGO Naujienos ( Žemėlapiai, POI ir t.t... )

2015-Lie-02 Ket 06:02

Nusneketa ginpe ,bet ka as ponui galiu padeti ,gal pats daugiau uz mane nuvaziuoji ,todel nepuolu plesyti marskiniu . As pasidalinau savo nuomone ,o pasip... galima is visko , beje vazineta turbut daugiau uz pati net ir su popieriniais visoje Europoje , nereikia isivaizduoti mandresniu uz kitus.

Re: Nuleiskim garą

2015-Lie-02 Ket 08:15

juoko nesupranti ?

Re: Nuleiskim garą

2015-Lie-02 Ket 09:08

Pilnatis gi :)))

Re: iGO Primo™ v2.4, v2.0.1 for Android

2015-Rgp-13 Ket 21:45

arimi © rašė:[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]

Arba tu labai skupas, arba taip darai dėl autorinių... Bet gaila man lietuvių tautos, pasidarė grynos skregos...

2015-Rgp-13 Ket 21:52

Tai kad yra pirkti, :wink: jai nenori nusipirkti tai pats toks pat skręga. :wink:
Už dyka nei arklys arklio nekaso. o jus visi norit buti dovanomis apipilti kiekviena miela diena :D

2015-Rgp-13 Ket 21:54

EgidijysL,
Nesupratau - kas tau netinka ir nepatinka? Ateis laikas, bus ir vaikas...
O dėl "skriagos" - tai kažin ar ne mano versijom pats ir naudojiesi?
Nori - eini, nusiperki ir su kitais pasidalini, kaip kad aš ir darau...
Nes man gaila ne visos lietuvių tautos, o tų, kurie, viską gaudami už dyką, burnoja ir dantis šiepia...

2015-Rgp-13 Ket 22:01

tichij rašė:linkėjimai iš Tallinn, grįšiu pirmadienį ir apdalinsiu dovanomis lietuvius, jei dar bus aktualu :D

Vo pagaliau atsirado pagrindinis temos Direktorius, dabar tuoj visus apipils dovanomis, :D visi ruoškitės dėklamuoti eilėraštukus. :lol:

2015-Rgp-13 Ket 22:18

Taip, diegiuosi ką čia įmeta. (jei turėtum Donate mygtuką į paypal, senai būčiau jį paspaudęs)
Kaip suprantu, viena versija yra dyka. Jei iGo puikiai veiktų (bent pas mane), pirkčiau ir tikrai pasidalinčiau, atradęs kaip nulaužti ir t.t.
Turiu TomTom licenziją žėmėlapiams ir jais dalinuosi (tik čia nespėju niekaip pirmas pasidalinti, kiti greičiau naujinius pamato), taigi nesu aš tas skrega, kuris tik ima. O kiek LM'e viskuo pasidalinta, o dar prieš tai legendiniame tracker'yje... taigi.

Tiesiog pranešimai su 4PDA erzina, vienų failų negali paimti, nes neturi parašęs žinučių, o parašyt negali, nes rusiškai nekerti. O kas net ir skaičiuoti rusiškai nemoka, tai išvis bėdos su prisijungimu. O dabar nekantriai laukiu nextGen versijos, pažiūrėti, ką ten gero nuveikėte su ja.

2015-Rgp-14 Pen 06:43

Zmogu isvadini skupu, skrega, o dabar rasai kad lauki nextgen juokas paciam neima

2015-Rgp-14 Pen 11:12

vicka0511,
Aš tik paklausiau ar jam gaila čia įmesti (mano nuomone ar iš čia, ar iš ten, tai pat bus per visur nuplatinta), o išvadinau tautą virtusią skregomis, o ne jį. Išmok gilintis tekste, o ne tik viename žodyje.
Daug pvz yra, kai, kad ir rusai daug kuo dalijasi tarp savęs, pradedant programavimo žiniomis, pamokymais, baigiant visokių remontų pilnomis intrukcijomis, ko pas lietuvį retai rasi. Paklausi, tai atsako nebūk aklas ir pnš.. Kaip pvz. duosiu automobilio bėdos ieškojime. Lietuvių forume rašiau, klausiau kelis kartus, tai visus kartus atrašė gailint informacijos. Gerai, kad draugelis rusiškai kerta ir rado (padėjo rasti) keliolika instrukcijų netgi su foto.

Mano nuomonė tokia - deda į kitą forumą, tegul čia neskelbia, kad ten yra. Kas ten sėdi matys, o taip erzina tautą, vėliau tiek daug klausimų ir kyla, kur rasti ir pnš. Atėjęs koks naujokas, pradėsis skaitytis, pamatys, kad paskutinieji linkai į 4PDA ir galvos, kad visi ten persikraustė.

Kad ir pats turėjau problemų dėl iGo, tai tik iš trečio karto gavau atsakymą (bent šiokį tokį), o du kart buvo - eik į 4PDA. Kiek žiūriu į "būkuosius", tikruosiuos tinginius kreipiamas dėmesys. Tokių pranešimus spausti "Trinti" ir viskas, o jūs ir linkus mėtote, ir pasakote kuris puslapis ir pnš..

P.S. kas mane pažįsta, tikrai skūpu ir tik imančiu negalėtų pavadinti.

2015-Rgp-14 Pen 13:49

Labai geras pastebejimas. Man is pradziu. kaip naujokui. buvo neapsakomai sunku-pagalbos "seniu" supratimu elementarios, o del manes lb.svarbios nebuvo galima nei is vieno "aso" sulaukti - vieni iizeidimai ir 'siuntimai" :? :twisted: Tik vienas pasirode esantis tikrai ne laikantis saves pasaulio BAMBA ir ne skaitantis kad nusizemins, ar pervargs atsakydamas, tegu ir naivius,gal pasikartojancius kl. Tai OSAMA , uz ka jam dar syki aciu :D

2015-Rgp-14 Pen 14:13

Kaziukas3, Egidijusi ir t.t.
Tema vadinasi "iGO Primo™ v2.4, v2.0.1 for Android", norintys verkti, galėtumėte susikurti atskirą temą ir ten verkšlenti.
pvz."skundų ir pageidavimų knyga" :lol:

Išsiųsta naudojantis Tapatalk
Paskutinį kartą redagavo archi 2015-Rgp-14 Pen 18:02. Iš viso redaguota 7 kartus.

2015-Rgp-14 Pen 14:19

Vyrukai, na gal baigsit vieną kart verkšlent, a? Nes paskaičius, tai kitą kart tikrai nesinorės nei ką talpint, nei ką aiškint...
O be to - čia niekas nieko niekam neskolingas ir tikrai neturi pult atsakinėt į visus klausimus, kažką kažkur talpint, ar dar kažką... Tuo labiau vasarą ir dar per tokius karščius... Turėtut tik dėkingi būt žmonėms dar kažką darantiems dėl jūsų visų...
Ir teisingai archi sako:
archi rašė:norintys verkti, galėtumėte susikurti atskirą temą ir ten verkšlenti.

Re: Klausimų - Atsakymų SHOW!!! ir t.t.

2015-Lap-26 Ket 08:32

[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] rašė:liudnoka kad iš Nextgen navigacijos 4PDA specelistai padarė vaikų darželi :wink:
Nepatinka? Nesinaudok! Ne tau asmeniškai viskas daroma... Be to - viskas reguliuojama.
Va kaip duosi asmeninį užsakymą - tada bus daroma pagal tavo norus, aišku, jei apsimokės...
Juk tu aišku nesupranti ir nevertini, kad vien spalvotiems posūkiam padaryt prireikė perdaryt virš 200 ikonų ir užtruko savaitę laiko...
Lietuviai juk esam...
Vis atsiranda, matai, nepatenkintų "dovanotu arkliu"... Žodžių nėra...
Iš vis geriau nereikėjo Nextgen temos kurt... Nevėlu ją ir panaikint...

Re: Klausimų - Atsakymų SHOW!!! ir t.t.

2015-Lap-26 Ket 11:20

arimi nereikia taip giliai imti į širdi, :wink: žinau kad į tuos blizgučius daug darbo ir laiko įdėta, ir aš tikrai jai kada nors taip atsitiktu kad paprašyčiau ko nors to ko aš neišmanau bet tik ne tokiems menkniekiams. :wink: Aš visada už protingus ir naudingus projektus ir dėkingas visiems sukurtų naudingų įskiepų projektu autoriams. :wink:
Atsakymo rašymas