IGO idiegimas i PRESTIGIO

Viskas apie iGO žemėlapius ir „software'ą“.

Moderatoriai: Fizz, ginpe, arimi ©, rimasx, tichij, rolloo

IGO idiegimas i PRESTIGIO

Calibro » 2011-Rgp-19 Pen 22:43

Iškilo problemėlė. Jau senokai turiu Prestigio Geovision 150 ir atėjo laikas atsinaujinti. Bandžiau įrašyti Primo ir nieko. Išpradžių parašė global zfg not found. Sututvarkiau šita problemą. Ir kai nurodžiau tinkama folderi išviso nereguoja. Kame bėda ? Jei neišeitų atnaujinti, jei galit patarkit kaip atnaujint žemėlapius. Kai ikeliu juos, jų tiesiog neskaito... P.S. programą keliu tiesiai į aparatą, o ne į kortelę. Ačiū už pagalbą. Nešaukit jei ir buvo kažkas panašaus į tą temą. Viską ką radau perskaičiau - nepadėjo..
GPS Starter'is

Re: IGO idiegimas i PRESTIGIO

rimvydas » 2011-Rgp-19 Pen 23:47

Tai parašyk kaip tiksliai darai, kad kiti, žinantys, galėtų pakoreguot tavo veiksmus. Dabar rašai ką perskaičiau- nepadėjo :wink: . Skaitymas nepadės- reikia dar ir daryt :wink: . (Juokus, manau, supranti?)
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Calibro » 2011-Rgp-20 Šeš 09:05

Gerai, viska nuo pradžiu. Kadangi pas mane igo 8 programa buvo įkelta į patį aparatą o ne į kortelę, tai ir aš naują Primo kėliau į aparatą (senąją versiją ištryniau). Sukėlęs, sys.txt faile pakeičiau DEVICE type, folderius, rezoliucija. Del porto keitimo ir greičio kažkokio nieko nesupratau, tai ir nekeičiau (gal tame bėda?). Atjungiau aparatą nuo kompo( pas mane pirmiausia įsijungia toks mini meniu, kur galima rinktis GPS, Multimedia, Nustatymai), spaudžiu GPS ir nieko. Nulis reakcijos. Kartais išmeta lentelę kad tipo praeitą karta kai bandėte paleisti programą nepavyko, ar norite vistiek ją paleisti bet dings poi ir dar kažkas. Žodžiu nieko gero. O dėl žemėlapių, tai sukeliu į maps folderi, pervadinu į vienodą name, bet nieko.. Mano softas Prestigio Navigation 8.3.1. Kiek suprantu jis orginalus, gal tame bėda ? reik nulaužinėt gal ką ? nu žodžiu nebežinau ką daryt :D būčiau dėkingas jei padėtumėt. Pirmadieni jau iškeliaut turiu :|
GPS Starter'is

rimvydas » 2011-Rgp-20 Šeš 10:07

Tai jei nuo įsigijimo nieko nekeitei- greičiausia kad nelaužtas jis yra.
Turbūt ir pirmos taisyklės nepaisei- išsaugoti viską, kas buvo originaliai sudėta.
Taigi ieškok dabar kokia labiau patinka kalba:
Разлочка Prestigio Geovision 150, arba
unlock Prestigio Geovision 150
ir elkis pagal tuos patarimus.Po to jau dėkis tokią pat, tik pagydytą, iGo ar Primo su naujausiais žemėlapiais, ir bus tau laimė
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Calibro » 2011-Rgp-20 Šeš 10:18

Nesu toks durnas. Viską kas orginalu pasilikau. O tai nelaužtame nieko nepadarysi ? dabar dar pamėginau isimest igo 8. Rašo loading.bmp missig :/ Kad nėra info apie jo unlock...
GPS Starter'is

rimvydas » 2011-Rgp-20 Šeš 10:40

Kiek žinau- nelaužtame- pagal gamintojų nustatytas taisykles perkiesi naujus žemėlapius ir dediesi.
Kai kurie aparatai veikia šiek tiek kitaip: man savo GC3535 laužti nereikėjo- į kortelę sudėjau kažkur internete rastą programų rinkinį, pagal savo aparatą, skaitydamas forumus, pasikoregavau, ir viskas veikia.Esu ir čia įdėjęs: [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
Taigi- bandyk laužt pagal panašaus aparato atrakinimo instrukcijas.
Gal CeDesktop padės [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
Bandyk įvairius variantus

arunass 2011-Rgp-12 Pen 11:31
Galima pradziai ir ne unlock'inti.
Reikia pakeist iGO 8.5.3.172567 versijos exe faila i "pagydyta" ir matis atsiustus zemelapius.
Po kopijos padarymo,galima ir paeksperimentuot.
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Calibro » 2011-Rgp-20 Šeš 10:47

Ačiū už pasiūlymus. Išbandysiu. O kur tą cedektop kelt ? i main folderi ?
GPS Starter'is

rimvydas » 2011-Rgp-20 Šeš 10:55

Kiek prisimenu:
dedi į kortą, pavadini tokiu vardu koks tavo naviko pagrindinis paleidžiamasis failas, kiši ten kur reikia (į navigatorių), spaudi reset.

P.S. Pagrindinė taisyklė: naudojant visus atrakinimo, atrišimo,nulaužimo ir pan. būdus visa atsakomybė dėl galimo prietaiso sugadinimo tenka pačiam veiksmo vykdytojui, o ne patarėjui ar atrakinimo programų gamintojui!
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Calibro » 2011-Rgp-20 Šeš 11:17

Bandau tavo kortelės turinį susikelt. Sukėliau. isijungė ta programa. Bet nei games ijungia, nei i windosus ilenda, itpo raso missing. Nors viskas vietoje yra
GPS Starter'is

skrablasplus » 2011-Rgp-20 Šeš 11:56

Calibro
nevisi ir nevisas navigacijas turi ,ir nei vienas forumo naujokas kazkodel nepradeda nuo savo gps-o aprasymo:
1.kokia ekrano raiska (500x500 px-tariamai)
2.gps port ir rate
3.koks procas ir kiek sdram jame yra
4.mazdaug kaip veikia standartinis meniu (aprasyti savo gps-o meniu,tipo is kur pasileidzia navigacija ar galima nurodyti kelia i programos startuojanti faila)
5.ir kuo daugiau apie savo gps-o specifika,per daug nebus,kad butu uz ko uzsikabinti
man atrodo,kad tavo gps-o atrakineti nereikia,tik parodyk gamiklini sys txt,kaip jis atrodo....,dar jei gps-sas silpnokas manau primo gali reikt pamirsti ir jos vietoj deti igo8.35 ji veikia panasiai kaip primo ,o zemelapiai tie patys
dar butu neblogai,kad savo originala kur nors ikrautum,kad butu galima atsisiusti, be zemelapiu,ir patirineti gyvai,nes zmonems kazkaip sunkiai sekasi aprasyneti apie problemas iskylancias su ju gps-sais
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Calibro » 2011-Rgp-20 Šeš 12:06

Jei nepavyks dabar man susitvarkyt, parasysiu viska detaliai. Mano problema tik tame, kad netokie nurodyti folderiai iskur programas uzkraut. Gamyklinis Igo sys failas beveik tuscias, tik davice type yra. Kaip suzinot porta, rate ? procesoriaus manau pakaks primo.
GPS Starter'is

Calibro » 2011-Rgp-20 Šeš 12:15

Na ką, viskas pavyko. Ačiū rimvydai, tavo būdas pasiteisino, viskas veikia. Tik mano rezoliucija 320x240, netelpa windows lentelės, gal patarsi ką daryt :D ? dar kartą ačiū
GPS Starter'is

rimvydas » 2011-Rgp-20 Šeš 12:41

Puiku
Pas mane ta pati rezoliucija, taigi turi būt gerai.
Dėl Win lentelių, tai gal ekraną sukalibruot reikia, nežinau.
Jei kokia lentelė ir ne visa telpa, tai ją gi galima paslinkt šiek tiek į šoną pakabinus už mėlynos juostos kad kitus mygtukus pasiekt.
Programytės gal ten kiek ir pasenusios versijos, bet bent jau veikiančios, o žemėlapius, poi, kameras tai naujausius įsikelsi
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Calibro » 2011-Rgp-20 Šeš 13:06

Jo, viska susitvarkysiu, tik tomtomas raso kad nepakanka memory.. bet nesvarbu :D svarbu veikia primo ir igo8. Dar karta dekui :)
GPS Starter'is

vairas » 2014-Sau-13 Pir 11:02

Sveiki.isigijau prestigio geovision 5050.noretciau ideti igo primo truck.ar tai imanoma padaryt?siuo metu yra navitel zemelapiai.
GPS Starter'is

Kitas

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių