Garmin 1390

Viskas apie Garmin žemėlapius ir „software'ą“.

Moderatoriai: Fizz, ginpe, rimasx

Re: Gal kas turi nuvi 1390 softa

Drevenukas » 2011-Bir-07 Ant 15:31

Ką čia tokio gero padarius, kad visiems būtų blogai
GPS User'is

Garmin 1390

gagis » 2011-Bir-29 Tre 09:39

gal kas turit kokiu minciu ,garmin 1390 yjungus uzsisviecia uzrasas garmin,pradeda begti zalia juosta po juo ir uzstringa.daugiau nieko neina padaryt,prie kompo prijungus jo nemato,akuma buvau atjunges-nepadeda
GPS Starter'is

Re: negyvas garmin 1390

sausas » 2011-Bir-29 Tre 10:48

pabandyk šitą procedūrą

Perform the Hard Reset:

*Note that this will clear all user selected settings on the unit

Power the unit off.
Remove the battery and wait several minutes.
Install the battery.
Press and hold (and continue to hold) the bottom-right corner of the screen while powering the unit on.
Continue to hold the screen until the "Do you want to erase all user data?" prompt appears.
Press "yes" and the unit will reboot. This resets all your location settings and user preferences.

If possible after the hard reset, let the unit sit outdoors in the open for about 30 minutes or so to let the unit re-acquire the satellite almanac data.
GPS User'is

UDE » 2011-Bir-29 Tre 11:38

is kur cia paimta sita citata, gal butu gaima suzinot?
Tai procedurai visiskai nebutina isiminet baterija. Pakanka tik ijungt aparata ir laikyt pirsta ant to apatinio desinio ekrano kampo. Na pirsta galima uzdet dar pries ijungiant aparata :lol: Toliau viskas kaip ir aprasyta. Baterijos isemimas nieko kitaip nepadaro. Sitas fokusas atliekamas kai norima isvalyt aparata ir per nauja nustatyt jo lokalizacija. pvz parinkt lietuva, kad lietuva topo zemelapis eitu pirmas paieskoje ir kaskart renkant adresa nereiketu keisti salies is lietuva i lietuva topo. tai ir yra hard resetas. prie ko cia tas batareikos isemimas?

As autoriui tureciau kita klausima...ar aparatas nebuvo pratrintas ar formatuotas nepaliekant bent tuscios garmin papkes viduje? tokiu atveju jau sakes
UDE

gagis » 2011-Bir-29 Tre 11:49

sausas rašė:pabandyk šitą procedūrą

Perform the Hard Reset:

*Note that this will clear all user selected settings on the unit

Power the unit off.
Remove the battery and wait several minutes.
Install the battery.
Press and hold (and continue to hold) the bottom-right corner of the screen while powering the unit on.
Continue to hold the screen until the "Do you want to erase all user data?" prompt appears.
Press "yes" and the unit will reboot. This resets all your location settings and user preferences.

If possible after the hard reset, let the unit sit outdoors in the open for about 30 minutes or so to let the unit re-acquire the satellite almanac data.

nepadeda :(
laikant tuos kampa ir ijungima tik pasirodo garmin uzrasas ir dingsta
GPS Starter'is

gagis » 2011-Bir-29 Tre 11:53

UDE rašė:is kur cia paimta sita citata, gal butu gaima suzinot?
Tai procedurai visiskai nebutina isiminet baterija. Pakanka tik ijungt aparata ir laikyt pirsta ant to apatinio desinio ekrano kampo. Na pirsta galima uzdet dar pries ijungiant aparata :lol: Toliau viskas kaip ir aprasyta. Baterijos isemimas nieko kitaip nepadaro. Sitas fokusas atliekamas kai norima isvalyt aparata ir per nauja nustatyt jo lokalizacija. pvz parinkt lietuva, kad lietuva topo zemelapis eitu pirmas paieskoje ir kaskart renkant adresa nereiketu keisti salies is lietuva i lietuva topo. tai ir yra hard resetas. prie ko cia tas batareikos isemimas?

As autoriui tureciau kita klausima...ar aparatas nebuvo pratrintas ar formatuotas nepaliekant bent tuscios garmin papkes viduje? tokiu atveju jau sakes

o istorijos to aparato nezinau,toks jau atejo pas mane
GPS Starter'is

UDE » 2011-Bir-29 Tre 11:55

cia kazkada buvo panasus atvejis...skambes juokingai, taciau zmogus buvo nepakroves aparato. tu tikras kad jis ikrautas?
UDE

gagis » 2011-Bir-29 Tre 11:58

UDE rašė:cia kazkada buvo panasus atvejis...skambes juokingai, taciau zmogus buvo nepakroves aparato. tu tikras kad jis ikrautas?

tikrai skamba juokingai :)
GPS Starter'is

UDE » 2011-Bir-29 Tre 12:02

man tai neatrodo juokinga...kodel...todel, kad garmino pakrovejai skiriasi nuo pvz tomtom'iniu, nesvarbu kad jungtis tokia pati (kaip sakoma skirtumo esme redakcijai zinoma :roll: ). ir jei sakai kad prie kompo pajungto jo nemato ir jei naudojamas netinkamas pakrovejas, tai tu nematai ar aparatas kraunamas ar ne, nes kitas pakrovejas gali jo ir nekraut. Kazkada ir pats buvau sumaises neorginalius pakrovejus ir "kroviau" garmina visa nakti be reikalo
UDE

gagis » 2011-Bir-30 Ket 11:11

didelid didelis dekui hexon uz pagalba.garminas jau veikia
GPS Starter'is

UDE » 2011-Bir-30 Ket 14:18

Na va...eilinis kartas. Kai reikia-tai gelbekit, padekit. Susitvarko problema-aciu ir i krumus. Prasai forume pagalbos pas visus. Kazkas padeda. Kad jau pas visus prasei, tai visiems ir parasyk kas buvo, kaip isprendet problema ir tema bus galima uzrakint. Gal kazkam pravers ateiciai. Man duok i rankas, as irgi patvarkysiu (galbut). Cia juk ne aiskeregiu forumas kad visi zinotu kas ten pas tave nutiko vien tik paskaite tavo aprasyta beda, taciau pagal simtomus galbut kazkas, kazkada savo problemas bandytu sprest pagal tavo isprendimo buda. Yra viena turet aparata pries akis, ir visai kas kita kai reikia bandyt atspet kas jam nutiko, kai gali tik paskaityt ka raso savininkas.
UDE

Sadyvra » 2011-Bir-30 Ket 21:27

Gerai, kai pradeda veikt... Man panašiai buvo, tai Antakalnyje kitą aparatą gavau, nes garantija dar nebuvo pasibaigusi.
GPS User'is

Re: Garmin nuvi` 1390T

Raimis-87 » 2012-Vas-23 Ket 15:28

tu gal nori kaska pasakyti
Paskutinį kartą redagavo Raimis-87 2012-Vas-23 Ket 23:11. Iš viso redaguota 1 kartą.
GPS Starter'is

Sadyvra » 2012-Vas-24 Pen 09:25

UDE rašė:man tai neatrodo juokinga...kodel...todel, kad garmino pakrovejai skiriasi nuo pvz tomtom'iniu, nesvarbu kad jungtis tokia pati (kaip sakoma skirtumo esme redakcijai zinoma :roll: ). ir jei sakai kad prie kompo pajungto jo nemato ir jei naudojamas netinkamas pakrovejas, tai tu nematai ar aparatas kraunamas ar ne, nes kitas pakrovejas gali jo ir nekraut. Kazkada ir pats buvau sumaises neorginalius pakrovejus ir "kroviau" garmina visa nakti be reikalo

Man analogiškai buvo su prisijungimu prie kompo - sumaišiau laidus. Jungtys vienodos, tiesiog kito aparato geru sprindžiu ilgesnis laidas ir kompas Garmin'o nematė. Nežinau, ar tame "sprindyje" esmė, ar kitur, bet su originaliu laidu ir šiandien viskas tvarkoj.
GPS User'is

Re: Garmin 1390

saulon » 2012-Vas-29 Tre 09:37

Dėl "juokingos" Garmin nepakrovimo istorijos... Man buvo kelionėje tokia istorija nutikusi su 1490 aparatu. Kadangi važiavau į kelionę ne su automobiliu, naudojau aparatą vaikščiodamas pėsčiomis. Aparato krovimui buvau nusipirkęs neoriginalų 220V į miniUSB pakrovėją. Vaikščiojant navigatorių naudojau tol, kol jis visiškai išsikrovė ir išsijungė. Tada jį dar vieną kartą bandžiau įjungti nepakrovęs akumo, navigatorius pasileido, bet greitai vėl išsijungė. Pajungus prie 220V krovimui, susidūriau su problema - garmin navigatorius visada įsijungia ir pasileidžia, pajungus laidą į jo miniUSB lizdą. Pajungus kroviklį, garminas bandydavo startuoti ir užsikrauti visus žemėlapius. Tas pakankamai ilgai trunka, o dar krovimosi momentu, kaip supratau, navigatorius srebia daugiau energijos. Kroviklis tiek energijos jam netiekdavo, todėl aparatas kraudavosi, kraudavosi ir prieš pat meniu užkrovimą išsijungdavo.

Problemą išsprendžiau grubiomis ir akumui labai kenkiančiomis priemonėmis :) Pakrovėją į rozetę įkišau gal 100 ar daugiau kartų, vis ištraukdamas po kelių sekundžių, aparatui dar nepradėjus krauti žemėlapių. Prieš kraunant žemėlapius, laiku atjungus maitinimą, jis išsijungdavo, bet prieš tai vis kažkiek įkraudamas akumuliatorių. Po ilgo žaidimo, akumas sukaupė tiek energijos, kad kartu su pakrovėju užkrovė žemėlapius, pagrindinį meniu, o tada aš jį jau staigiai išjungiau ir palikau krautis per naktį.

Žinau, kad akumui procedūra buvo kaip peilis, bet labai jau man veikiančio navigatoriaus tuo metu reikėjo. Dabar tik neprisimenu, ar kroviklis 220V į mini USB buvo 0,5A, o originalus mašininis Garmin 1A, ar 220 kroviklis 1A, o Garmin - 1,5 ar net 2 A.
GPS Starter'is

AnkstesnisKitas

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių