Del ikelimo kameros.lt

Viskas apie Garmin žemėlapius ir „software'ą“.

Moderatoriai: Fizz, ginpe, rimasx

Re: Greičio kameros Lietuvos keliuose

justezas » 2011-Lap-16 Tre 12:51

UDE,voice editor yra kur paaiskinta kaip naudotis?
GPS Starter'is

UDE » 2011-Lap-16 Tre 13:16

kazkada esu dares, rašęs instrukcijas bet neieškosiu kur idėjau nes tai buvo seniai...
Imk gatavą jei nori
[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
Lietuviškas balsas su LeBroniaus pranešimu apie kameras,vietoje tradicinio pypsėjimo.Archyvo turiniu-"Lietuviu_.vpm" failu-pakeiskite orginalų balsą,ęsantį "voice"papkėje ir atjunkite garsinius perspejimus pries pranesimus pacioje programoje.

P.S. abejoju ar tiks, nes dabar pamasciau, kad tai daryta garmin xt versijai, o pas tave aparate man rodos nebus funkcijos atjungti garsinius pranesimus prie balso komandas. O jei to nepadarysi, tai pries kiekviena balso komanda gali buti girdimas lebroniaus tas perspejimas. Nepamenu ar supypsi 660 pries sakant kazkokia komanda. Nu bet pamegink, juk nesunku "pravaziuot'' demo rezimu pora sankryzu ir kamera.. tik issisaugok kompe orginalu lietuviska balsa pries dedamas sita i navigatoriu.
UDE

justezas » 2011-Lap-16 Tre 13:25

Aciu tau labai,atjungimo pas mane nera.Jau pastebejau kad pas mane seniena,nei orginalaus Zbignevo isirasyt negaliu,nei t.t.Apie 3d pastatu susimetima net nesvajoti ane?
GPS Starter'is

Generolas » 2011-Lap-16 Tre 13:43

UDE rašė:Taigi cia 660 modelis. jame ir Zbygnevas neveikia. Jo truputi kitoks balso failiukas, todel jis ir isiuto pranesimo nemato. Tokiam modeliui pranesima galima idet nebent vietoj to pypsejimo rankiniu budu(pakeisti 66 fraze kiek pamenu su voice editor)

UDE, jei čia man atsakymą rašei, tai pas mane nuvi 760. Ir visi trys Zbygnew'o balsai pas mane veikia, bet aš juos išmečiau kujum, nes per ilgą kelionę dap.so jie mane ir įsidėjau orginalų lietuvišką.
Vartotojo avataras
GPS User'is

UDE » 2011-Lap-16 Tre 15:23

as rasiau justezas, kurio modelis ir yra butent 660 :wink:
UDE

Re: Del ikelimo kameros.lt

Mantiz » 2012-Geg-27 Sek 21:42

Gal galit įmest garminui europos matuoklius? Tokius kad būtų su .bmp ir .csv. :)
GPS Starter'is

skrablasplus » 2012-Geg-27 Sek 21:56

Mantiz,o tai kas pagal tave cia ?
Garmin SCDB.info World v23.05.2012
[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Laimonas1971 » 2012-Rgp-20 Pir 18:50

Beje, o po įkėlimo sui POI loader, tie bmp ir csv failai matosi kur nors? Nes POI direktorijoj matau tik Desktop.dpi ir Kameros_LT.gpx failus.
GPS Starter'is

-Eimas » 2013-Rgp-02 Pen 10:29

UDE rašė:[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] pdf manualas-failams is mano nuorodos ar poiplazos-na tiems x...x.csv formatu.Jei imi drevenuko-tai ten jau gatavi failai su isiutu broniaus pranesimu.jie jau yra x...x.poi formatu ir juos det reikia tiesiai i garmin/poi

Gal galite nurodyti kur galėčiau gaut tą failą su įsiūtu broniaus balsu?
GPS Starter'is

Fizz » 2013-Rgp-04 Sek 21:32

HMMM, gerbiant UDE jam klausimu ir jo citatu jau nereikia ... geriau padet geliu, jo atgulimo vietoje :!:

o siaip pasiskaityt foruma cia yra viskas paprasta, tereikia susirats tema naudojant paieshka
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
GPS Guru

augism » 2016-Geg-11 Tre 13:41

Sveiki,
atrodo viskas paprasta, keliu greičio kameras kaip nurodyta, bet naujų kamerų neatsiranda.
Aparatas Garmin NUVI 200, parsisiunčiau failą su vyrišku balsu, įkėliau į aparato GARMIN/POI kataloga. Pavadinimas Vyriskas(C).GPI naujos kameros neatsirado. Senajį faila iškėliau į kompą.
Parsisiunčiau POI Loaderi, atsisiunciau CSV failą is POIGPS.LT. Per POI Loaderi įkėliau, užrašas, sėkmingai įsikėlė. Atsidarau žemėlapį, kameros nėra.
Jei konkrečiai,tai greičio kamera Radviliškyje (yra tik viena).

Važiavau į Telšius, neparodė nei vienos kameros.

Instrukcijos failas paseno, jo nėra. Jei kas nors turi išsisaugojęs, atsiųskite į augism*gmail.com o geriausiai atnaujinkite.

Prieš metus greičio kameras kėliau į Garmin eTRex30 be jokių problemų. Artėjant dviračiu prie kameros supypsi, kad neviršyčiau 70 km/h greičio :D

Su Nuvi problemos, padėkite. Gal ten reikia pervardinti ką nors?
GPS Starter'is

vicka0511 » 2016-Geg-11 Tre 14:41

O gal tesiok tos kameros isvis neitrauktos
Samsung Galaxy Note 8 : iGO Nextgen,AvicSync
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

augism » 2016-Geg-11 Tre 18:18

Įtrauktos. Ir sąraše, ir žemėlapyje atvaizduotos.
Dar papildysiu. Nueinu i aparato nustatymus, ten Nustatymai->Artėjimo taškai->Artėjimo tonai:Keisti uždėtos varnos ant abieju, Garmin greičio radarai Įvesti POI taškai. Galiu nebent nuimti, ir vėl uždėti. Bandžiau, nepadeda.

Na štai, kameros įkeltos. Bet paguodos jokios. Priartėjus prie kameros niekas nei praneša, nei nepirsteli.
GPS Starter'is

augism » 2016-Geg-14 Šeš 12:15

Pasikalbesiu toliau :)
Su POI Loaderiu ikeliau CSV faila, bet ne bet kur, o i SD kortele, POI kataloge atsirado Desktop failas. Šalia taip pat ikeliau Vyriskas.gpi faila. Dabar navigacija atgijo. Truputi Crazy balsas ėmė džiuginti: "Dėmesio, priekyje greičio kamera. Didžiausias greitis - pjenkjasdiašimt" :lol:
Bet tuo pačiu atsirado nemalonus priedas. Vos įjungi navigaciją, atsiranda užrašas, kad yra priedų. Ar nori juos instaliuoti, kad jie veiktų ir be SD kortelės. Pasirenku TAIP, padedu varna, kad "Daugiau neklausti", bet užrašas ir toliau atsiranda. Nervina. Bandžiau ištrinti šiuos failus iš SD kortelės (pamaniau, juk jau įsisinstaliavo), tada perspėjimas dingsta.
Spėju, taip vyksta dėl to, kad šis pigiakas Nuvi200 modelis neturi vidinės atminties. TopoLT suinstaliuota į SD kortelę, ir tada GPI faila imami tik iš kortelės.

Gal kas turi sprendimo būdą? Topo ir vis kita man net nereikalinga. Iš viso, navigavimas nereikalingas, reikia tik perspėjimo dėl greičio kamerų, ir viskas. Juk galėčiau kortelės net nedėti, arba įdėti atsiradus navigacijos poreikiui.
GPS Starter'is

augism » 2016-Geg-14 Šeš 19:35

Išsiaiškinau.
Su POI Loaderiu reikia kelti CSV faila i SD kortele, Garmin-POI kataloga, be to, i cia per kompa ikelti ir Vyriskas balsas.gpi Gaunasi toje papkeje du failai Desktop.gpi ir Vyriskas balsas.gpi
Idejus kortele i ijungus aparata sistema klausia, Rastas priedas, ar instaliuoti? TAIP. Isinstaliuoja Desktop.gpi Isjungiam, ijungiam, vel klausia, ar instaliuoti? TAIP ir dedam varna Daugiau neklausti.
Vel ijungus vel klaus, ar instaliuoti Vyriskas_balsas.gpi ? TAIP, ir dedam varna Daugiau neklausti. Parasys, kad instaliacija nepavyko, nu ir nieko tokio. Daugiau sistema durnai neklausinės, perspėjimai veiks.
Gal kam padės.
GPS Starter'is

AnkstesnisKitas

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių