Išmanusis laikrodis

GeoCaching, Sportiniai laikrodžiai ir kiti GPS teikiami malonumai laisvalaikiui.

Moderatorius: Fizz

Išmanusis laikrodis

Gedukass » 2016-Bir-19 Sek 00:33

Sveiki, turiu ne tokį jau reikalingą laikrodį „MyKronoz ZeCircle Premium“ , parduodu pigiau, dėvėtas apie 4mėn. Nenubraižytas visas sveikas. Jo reali kaina kažkur 80Eur. atiduočiau už 50Eur. Kaip atrodo pažiekit čia [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]. Jei ką domina drąsiai kreipkites.
GPS Starter'is

Re: Išmanusis laikrodis

krizionis » 2016-Bir-24 Pen 12:42

blemba pries savaite rikau toki ir 70 mokejau...
Vartotojo avataras
GPS Starter'is

EigirdD » 2018-Bal-30 Pir 09:23

Sveiki, per ką siuntėtės laikrodį? Noriu ir aš nusiųsti draugui į Norvegiją, tai bijau, kad nesudužtų arba kad dar blogiau nepavogtų. Girdėjau gerų atsilipeimų apie [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] Gal yra tekę kam nors naudotis jų paslaugomis? :D Ačiū už atsakymą.
GPS Starter'is

soda » 2018-Bal-30 Pir 20:12

Varai reklama?!Tas tavo siuntimas padvigubins to nereikalingo daikto kaina geriau nupirkti tau ebay ir seleriui nurodyti gavejo adresa
GPS Ekspertas

AndriusBilk » 2019-Bal-15 Pir 15:30

EigirdD rašė:Sveiki, per ką siuntėtės laikrodį? Noriu ir aš nusiųsti draugui į Norvegiją, tai bijau, kad nesudužtų arba kad dar blogiau nepavogtų. Girdėjau gerų atsilipeimų apie [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] Gal yra tekę kam nors naudotis jų paslaugomis? :D Ačiū už atsakymą.

jo, esu siuntes per juos. Viskas puikiai.
GPS Starter'is

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias