PC help :D

Forumas apie visa kita...

Moderatorius: Fizz

PC help :D

ajkrcc » 2014-Lie-08 Ant 15:15

Yra pc visiskai naujas pries sav pirktas. surinkastas is atskiru daliu.

Po shutdown nebe isijungia. Isijungia tik isemus BIOS batery ir palaukus truputeli ir atgal idejus. Tada tik uzsikrauna kompas. Kame gali but beda ? Gal kas turit kokiu minciu? Mielai isklausyciau jusu pasiulimus ir samprotavimus.
GPS Starter'is
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-Bir-20 Pen 09:45

Re: PC help :D

skrablasplus » 2014-Lie-08 Ant 17:14

ka cia gali labai jau patarti,jeigu taip man tai pirmoje eileje pameginciau perrasyti bios_a,po to ziureciau kur galetu buti nesuderinamumai gelezy ,gal net maitinimo blokas,o gal ir hardo problema...
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas
 
Pranešimai: 1960
Užsiregistravo: 2011-Kov-27 Sek 11:02

Re: PC help :D

MOKEE » 2014-Lie-09 Tre 14:45

ajkrcc

99%, kad per skystas maitinimo blokas. Prikepa visokių dabar „Made in Pabrade“, užrašo, kad kokius 600 vatų duoda, o iš tikrųjų per pusę mažiau! Surenki kompą su galingesnėm plokštėm (ypač jei vaizdo galingesnę įdedi) ir nebe patempia nabagas. :x Kartais pasileidžia iš kelinto karto arba Bios „nunulinus“.
Jeigu įsitikinai ir neįtari, kad netinkami „draiveriai“ sumaitinti (ypač „motinos“ ir vaizdo plokštės), siūlau pradėti nuo paprasčiausios diagnostikos.
Kaip tik džiaugsmą apturėsi (turiu omeny, kompą užkursi), paleisk iš naujo kompo našumo indeksavimą – tą, kuris rodo, kiek balų surenka pagrindinius „geležis“ pratestavus. Galima tuo keliu: –> Valdymo skydas\Visi valdymo skydo elementai\Našumo informacija ir įrankiai. Jei kompas numirs (arba BSOD išmes), kai pradės testuoti vaizdo plokštę (suprasi, kada pradės mirksėti ekranas), tai reiškia, kad neužtenka elektros būtent jai užmaitinti. Jei nori įsitikinti ar „vaizduškė“ nesugedusi, pervesk ją į standartinį VGA režimą, paleisk iš naujo kompą (turėtų iškart be problemų pasileisti) ir iš naujo indeksuok. Jei dabar nenumirs, tai jau sakiau, kame šaknys. Indeksas, aišku, bus mažas, apie vaizdą net nekalbu (kaip kalkuliatoriaus atrodys :? ).
GPS Specialistas
 
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2013-Spa-03 Ket 13:04

Re: PC help :D

Almiussnoop » 2020-Bal-08 Tre 15:18

Sveiki turiu beda gal kas nors buvot susidures su programa vivid workshop10.2. niekaip negaliu paleist. Raso jo licezijos likutis 0 dienu. Atrodo darau pagal instrukcija. Irasiau Autodata, tolerance data nu bet sitos niekaip neiveikiu.
GPS Starter'is
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2017-Lap-19 Sek 10:52


Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias