BECKER READY 43

Viskas apie žemėlapius ir „software'ą“.

Moderatoriai: Fizz, ginpe, rimasx

Re: BECKER READY 43

arunass » 2011-Lap-24 Ket 06:54

kaiser rašė:[Papildomas klausimas. Kiek matau, Primo sukasi šiame aparate. Turbūt pakeisti žemėlapius irgi nebus taip paprasta ir teks laužti originalų soft'ą? .

Nu kam lauzyti aparata.
Jei sukasi Primo,pakeiti exe faila i "pagydyta" ir dedi bet kokius parsiustus zemelapius.
Процесс пошёл, но ещё не пришёл :) (малоуловимый смысл )
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

kaiser » 2011-Lap-29 Ant 14:46

Tai kad šitame aparate naujoviškas iGO kažkoks, kuris nežinia kada bus pagydytas. Kaip ir rašinėjomės news'uose, nupirktas TT Go 730T eBay ir bus "grūdamas" Truck Navcore ir atitinkami map-ai.
Nexus 4
TomTom ONE V4 [1GB]
Vartotojo avataras
GPS Starter'is

skrablasplus » 2011-Lap-29 Ant 14:56

viska galima pakeisti,gali ir ant navigacijos mygtuko prikabinti alternatyvu meiu su galimybe paleisti bet kokia kita nav.programa,ir skripto pagalba uzmusti kitus sistema apkraunancius procesus........
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

UDE » 2011-Lap-29 Ant 18:50

kaiser rašė:Tai kad šitame aparate naujoviškas iGO kažkoks, kuris nežinia kada bus pagydytas. Kaip ir rašinėjomės news'uose, nupirktas TT Go 730T eBay ir bus "grūdamas" Truck Navcore ir atitinkami map'ai.

O koks jau ten stebuklingas,nepagydomas igo? uzmete kazkas savo uzsikrovimo paveiksliuka ir jau išsigandai? :lol:
UDE

kaiser » 2011-Gru-01 Ket 08:52

Kai po laiko, tai tada jau visų išmintis pasipila. O kai aktualu buvo - tyla, arba komentarai: "kam laužyti aparatą..." :roll:
Nexus 4
TomTom ONE V4 [1GB]
Vartotojo avataras
GPS Starter'is

arunass » 2011-Gru-01 Ket 15:33

kaiser rašė: "kam laužyti aparatą..." :roll:

Taip buvo atsakyta todel,nes taip buvo uzduotas klausimas.
Mes vartojam svelniasnius zodzius,kaip - "pagydyta versija"
Процесс пошёл, но ещё не пришёл :) (малоуловимый смысл )
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

kaiser » 2011-Gru-01 Ket 16:16

Esmė ta, kad visi suprato apie ką kalba. Bet kokiu atveju, tai jau nebesvarbu.
Nexus 4
TomTom ONE V4 [1GB]
Vartotojo avataras
GPS Starter'is

UDE » 2011-Gru-01 Ket 16:46

kaiser rašė:
arunass rašė:
kaiser rašė: "kam laužyti aparatą..." :roll:

Taip buvo atsakyta todel,nes taip buvo uzduotas klausimas.
Mes vartojam svelniasnius zodzius,kaip - "pagydyta versija"

Esmė ta, kad visi suprato apie ką kalba. Bet kokiu atveju, tai jau nebesvarbu.

Esme ta, kad visi paraso tada, kai perskaito. O gal tu tikiesi kad tau kazka parasius, visi puls ta pacia minute atrasinet? Jei tokie pageidavimai, tai skambink o ne i forumus rasyk. as pvz atsivertes foruma i visas temas neuzeinu, perskaitau kai yra laiko. Tavo atvejis cia netgi juokingas ir zinomas kaip du kart du. Cia i toki klausima tai net kartais niekas nesivargina isvis atrasyt
UDE

kaiser » 2011-Gru-06 Ant 10:11

Atleisk, nenoriu čia jokio fleimo pradėti, bet truputį juokinga. Nesivargina į klausimą atsakyti, nes čia viskas ir taip aišku ir nėra čia ko rašinėti atseit be reikalo. Bet va "pasi***davot" tai visada laiko, jėgu ir noro atsiranda :roll:
Pasikartosiu, klausimas buvo ne apie tas versijas, kurios jau N laiko naudojamos ir laužtos perlaužtos, o apie versiją, kuri mano supratimu yra nauja (V9.6.1.200490). Ir jei ji taip pat laužiasi, tai OK - kaltas aš, WinCE navigatoriaus pats neturiu - išbandyti neišeina. Beje, klausimas buvo apie visą Becker navigatorių Ready 50, taigi ir apie desktopo atrakinimą ir pan. Ieškomas ne sau, o žmogui kuris jį darbui būtų naudojęs. Tad nesinori nupirkti daiktą ir paskui: "Oi, sorry. Visgi neišeis jo pritaikyti jo tavo poreikiams. Naudokis taip kaip yra".
Nexus 4
TomTom ONE V4 [1GB]
Vartotojo avataras
GPS Starter'is

UDE » 2011-Gru-06 Ant 10:43

Nu tai blyn..is kur tokiu atsiranda kaip tu? Tai ir skaityk po galais foruma. Ar tu nori kad tau asmeniskai kazkas i tuo pacius klausimus atsakinetu, kai cia tu atsakymai skersai isilgai pilnas forumas :twisted: :twisted: :twisted: Uzknisa juodai tokie teisybes ieskotojai. Kazkas vargsta, raso pastabejimus instrukcijas o cia ateina klounas galva iskeles ir teskia klausima iskart net neskaites ir dar turi morales kazka aiskint, kai dar pasiulai pasiskaityt nes zinai kad atsakymu cia pilna. Ar manai kad cia privaloma atsakinet i klausimus juolab kad tingi sikna pajudint ir pasiskaityt? Uziknisk :twisted: :twisted: :twisted:
Esme ne tame kad kazkas nenori rasyt-esme tame kad kazkas nesivrgina skaityt. Niekas cia neprivalo atsakinet ir jei tingi skaityt-tai tik tavo bedos. Tu neturi jokios teises kazkam priekauistaut, naes viska ka cia gauni yra nemokama. Uz tai kiti pinigus ima ir netgi nemazus. As ir pats taip darau-beveik viska ka zinau parasau cia-tik pasiimkit. Nesugebat skaityt, neturit laiko-mokekit man ar kazkam kitam pinigus uz mano praleista laika internete ir ieskojima informacijos, skaityma uz jus. Manau sazininga. Ar ne?
UDE

kaiser » 2011-Gru-08 Ket 12:34

Aparatas naujas, ką tu siūlai man skaityti? Ieškojau info ir šitam ir 4pda ir kituose forumuose prieš klausdamas.
Bandai man "ant sąžinės lipdamas" gėdinti mane, nesuvokdamas kad daugiau laiko rašydamas "ne į temą" praleidi. Visai nepykstu, kai niekas neatsako. Labiau piktina gudručiai, kurie varo "oftopiką", vietoj to kad visai nerašytų arba rašytų į temą.
Peace!..
Nexus 4
TomTom ONE V4 [1GB]
Vartotojo avataras
GPS Starter'is

UDE » 2011-Gru-08 Ket 13:22

klysti. as anot taves rasydamas "ne i tema" praleidziu daug maziau laiko, negu kad praleisciau atsakydamas kiekvienam klausiancim to paties klausimo, kurio atsakymu jau pilnas forumas ir taip :wink:
Taciau isikaityk i tai kas jau buvo parasyta....jei niekas neatsako, vadinasi tie kas zino dar nemate, o tie kas nezino tyli, nes nieko patart negali. Tai ir yra forum formatas-parasai ir tikiesi kad arba kazkkas atsakys arba ne. O ir atsakyt neprivaloma, tai ir nera ko reiks nepasitenkinima. nesugebi rast pats, tai gal pamastyk kad visi savo per vargus ar per pinigus suzinotu paslapciu irgi nenori atskleist. O vat uz litus tau mielai kazkas pagelbes. juk visi uzsidirbt nori. i parduotuve nuejes irgi dykai nepasiimsi, nors ir koks alkanas bebutai :wink: Kaip manai sazininga? Taip kad nepyk jei tau dykai niekas nepataria, ir tik pats kaltas, jei nemoki ieskot. Nerandi, nesupranti? Vadinasi ta informacija ne tau. Kiekvienas dirbkim savo darba ir bus tvarka :wink:
UDE

kaiser » 2011-Gru-08 Ket 16:42

Žmogau, pasiskaityk savo postus šioje temoje dar kartą. Vien "maikės plėšymas" kažkoks, auklėjimas ir 0 konkretumo.
Nei aš prašiau, kad kažkas išspręstų mano problemą už mane, nei aš kur kažko reikalauju. Paklausiau: gal kam jau teko atrakinėti desktopą šiame aparate, arba jame esančią originalią Primo laužti. Tylu, ok praleidžiam. Repliką parašiau ir įsižeidei kažkodėl baisiausiai.
Bet kokiu atveju, nebematau prasmės testi šią diskusiją, nes nieko ji neduos.
Sėkmės.
Nexus 4
TomTom ONE V4 [1GB]
Vartotojo avataras
GPS Starter'is

UDE » 2011-Gru-08 Ket 20:19

o gal tamsta pasiskaityk atidziau ka rasai a? :wink: kaip paklausei tau taip ir atsake...nesupratai, paklausei apie lauzimus, tau buvo paaiskinta. Tada pareiskei ironizuodamas kad kai jau tau nereikia, tada visi gudrus padet...nu tai ir parasiau kad nereikia tiketis kad tau iskart atsakines, juolab kad atsakymai jau yra forume ne vienoj vietoj. ir jeu tik tavo sugebejimu reikalas suvirskint kas tau pateikta. na ir galu gale dar tas variantas-kad isvis niekas neprivao nei tau, nei man, nei kazkam kitam atsakinet, todel nera ko ir nepasitenkinima reikst.. taip - diskusija veda i niekur, nes jau seniai zinom kad kiekvienas cia naujas jaucia pareiga klaust iskart net neskaites o paskui dar aiskint kokie visi cia pasikele. zmones skaitykit ir kramtykit cia yra begale info ir nenorekit kad jums asmeniskai kazkas rasinetu atsakymus. mokykites naudotis paieska. ir velgi pasikartosiu-tai kuriu galu lendi ne i savo darza? dirbk savo darba ir leisk mums dirbti savo. tada visiems bus gerai. Informacijos cia pateikta daugiau nei tau reikia-tik imk. nesugebi, nesusigaudai-tai nors jau neburbuliuok ir neaiskink ka kas cia turi daryti.
UDE

skrablasplus » 2011-Gru-11 Sek 12:14

kaiser rašė:Žiūrinėju BECKER READY 50. Gal kas žino ar sunkiai jis "atrakinamas", t.y. ar į jį vėliau bus galima įdiegti papildomas navigacines programas?

o tu nenori pabandyti isideti pradziai Becker Active 50 V9.6.1.200490
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

AnkstesnisKitas

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias