Garmin-nusivyliau

Viskas apie kelio navigaciją.

Moderatoriai: Fizz, ginpe

Garmin-nusivyliau

Raimis iš Klaipėdos » 2015-Rgp-14 Pen 19:35

Gal savaitę prieš atostogų kelionę į Ispaniją nusipirkau nüvi 2597 lmt. Pagal 2 iš 3 pardavėjų-konsultantų rekomendacijas. Vos įjungus prasidėjo problemos. Aparatas išmetė kad reikia atnaujinimų. Ok. Jungiu prie Garmin Express ir pradedu krauti. Pusiaukelėj stop ir meta "atsisiuntimo klaida". Ir taip kokius 4 kartus. Kas per klaida-nerodo. Po kokių 2 valandų nervų išsiaiškinu kad reikia papildomos atminties. Kokios talpos reikia neradau niekur parašyta. Pirkau 8 GB - tiko. Startas. Į priekį važiavom greitkeliais ir su nakvynėm kas kokius 500-600 km. Maršrutą nustatydavau vis naują. Viskas neblogai tik po senuko Becker truputį neįprastas meniu. Galvojau priprasiu, bet nė velnio - per daug makalynės. Visi negražumai pasirodė grįžtant. Kai Įkėliau maršrutą 1200 km. ir išmečiau mokamus kelius ir automagistrales grįžau į medinių laidų amžių. Kol apskaičiuoja maršrutą gali parūkyt. Važiujant vėl vėjai. Vaizdas ekrane su realybe vėluoja kokias 2-3 sekundes. Taip gali nespėt persirikiuot ar posūkį praleist(man buvo). Arba važiuojant plentu staiga sako- sukite kairėn ar dėšinėn- nors jokio posūkio nėr ir ekrane kelias nupieštas tiesiai. O mieste kokiam jei nusuksi nuo apskaičiuoto maršruto tai pravažiuosi visą kvartalą kol navigatorius peskaičiuos.Vienu žodžiu - šūdas ir dar brangus. Nerekomenduoju niekam.
GPS Starter'is
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-Rgp-14 Pen 18:28

Re: Garmin-nusivyliau

kingslynn » 2015-Rgs-16 Tre 09:55

Žinai pasakymą- Durnių ir bažnčioje muša.
O už Garminą tu geresnio navigatoriaus nerasi. Važinėju po visą Europą kas savaitę,nė karto nepavedė...
GPS Starter'is
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-Kov-07 Tre 11:15

Re: Garmin-nusivyliau

Rolis666 » 2015-Rgs-16 Tre 10:26

Visos navigacijos programos geros, :wink: Tiek Garmin, iGO, Navigon ir kitos kelio navigacijos naudoja tuos pačius Here (Navteq) gamintojo žemėlapius. Viskas priklauso nuo navigatoriaus savininko, ant kiek sugeba naudotis Navigacija :wink: jai moka tik įvesti norimo tikslo adresą ir nežino kad dar yra daugiau pasirinkimu ir įvairių nuostatu kurie susiję su mašrutizacija, tokiam bus visos navigacijos blogos kokia tik besinaudos. :wink:
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas
 
Pranešimai: 1807
Užsiregistravo: 2012-Bir-05 Ant 21:42

Re: Garmin-nusivyliau

scania » 2015-Rgs-16 Tre 19:39

Tokių navigacijų, kur nereikia galvot - dar nėra. Bet bus.
Pažiūrėkit kaip vystosi telefonai, kompai. Aifonėja :)
Programos irgi - nustatymų ir pasirinkimų mažėja akyse. Irgi aifonėja.
Taigi nėra ko šaipytis iš pirmo posto autoriaus - ateitis priklausys jam.
O pardavėjai - bambukai. Tuk tuk. Nieko nėra namuose.
Žmogus būtų mokėjęs ir daugiau, su sąlyga, kad viskas veiktų out of box.
Čia yra elektroninis mano parašas.
GPS Starter'is
 
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2009-Gru-19 Šeš 21:29

Re: Garmin-nusivyliau

Samana » 2015-Rgs-16 Tre 21:08

Nepasakysiu, kaip ten su "tikruoju" garminu, bet su jo sesute Androidine Navigon programa draugauju jau apie 3 metus ir galiu sakyti, kad tai visai neblogas daiktas, nors ir valdymas nepatogus, ir kvailų klaidų padaro (ačiū dievui, nedažnai). Didžiausias Navigono patogumas yra tas, kad jame galima susiplanuoti ir įsirašyti maršrutus atskiromis atkarpomis nors ir visam mėnesiui. Draugelis turi kažkokią Garmino dėžutę, tai pasakojo, kad irgi galima, bet kažkaip žiauriai nepatogiai.
Aifonėjimas yra gėris ne tik storiems amerikonams, bet ir visiems kitiems useriams. Kad gamintojai helpų laužtoms progėms neduoda, tai normalu, bet kad legalaus daikto pardavėjai žmogui nieko nepaaiškina, tai už tokį darbą reikėtų duoti į snukį, o ne pinigus mokėti ;).
Vartotojo avataras
GPS Starter'is
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2012-Kov-30 Pen 13:06

Re: Garmin-nusivyliau

Fizz » 2015-Rgs-18 Pen 20:00

Nematau cia ko keikt :)
su tokiu irenginiu [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] , kad i pasaulio krasta...
100 marsrutu palaiko, atsisedi ramiai pries kelione, susidelioji viska ant kompo, susimeti i dezute, jei nepasitiki isijungi virtualu gps ir visa marsruta pervaziuoji patikrini...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
GPS Guru
 
Pranešimai: 1436
Užsiregistravo: 2008-Rgp-27 Tre 11:48
Miestas: N55_41.989 E21_09.683

Re: Garmin-nusivyliau

forma3d » 2016-Bal-04 Pir 14:07

Po teisybei truput ir mane nuvylė Garmin navigatoriaus produktyvumas
Šiaip nesu didelis tiksliukas, ir It technologijų žinovas. Tiesiog šiek tiek reiklesnis klajoklis su bet kokiu navigavimo įrankiu.
Konkret: Garmin nuvi 1490T pirktas gal prieš kokius 4-5 m. Šioks toks vidutiniokas navigatorius, arba paprašyčiau pataisyti dėl įvertinimo.

Maršrutai: Lt Didmiesčiai , miestų gyvenamieji kvartalai -prastai (atnaujintuose žemėlapiuose Europe CN. Lt Topo (šiaip nesužavėjo paskutintas žem.) neretai neatranda net senos statybos daugiabučių . Pramoniniai kvartalai- tenkina.
Vln aplinkelius ir kt naujesnius transp taškus Garminas neskuba naujinti, tačiau tai norma.
Allroad žemelapių potencialas neišnaudotas, negaliu komentuoti.
Kur kas dažniau Skandinavijos šalys. Norge, Sverige. Info tankis didesnis, sukasi- analog, per ilgai perskaičiuojant maršrutą (nesinori po to minti keliasdešimt km nežinia kur) Ačių D. kelių ženkinimas pagr. keliuose Švedijoje tiesiog be analogų puikus, stambiuose Stockholmo transporto mazguose aiškesnė info nei Lt kelių juostų atsišakojime.
Tikslumas- pablūdyja tarp juostų, bet išgyvenama. Mano įsitikinimu, reikia ir savo smegeninės hdd įdarbinti.
Kalnuose- mat juos, kai vienintelis kelias negyven žemėje tai dar sukasi puikiai (su sarkazmu xixi)
Pap pliusas TCM eismo info. Lt be abejo neteikiama šį paslauga. Labiau civ. vak. Europoje ir Skandinavijoje tai praverčia, ypač jei iš anksto susižiūri susigooglini maršrutą, pav uždaryta didelė magistralinė atkarpa 40-60 km. Tokiu atv. pasikoreguoji išvykimo laiką jei jau tenka jį skaičiuoti iki keltų ir pan. Prakt. pastebėjimas- l vėluoja atnaujinti info apie apribojimų likvidavimą

Pagr. minusas, per ilgai perskaičiuoja duomenis keičiant maršrutą (ar tiesiog pralekiant išsukimą del F.M. priežasčių :D). Ypač Europos šalyse su "daugiau sveriančiai" žemėlapiais. Praleki visa kvartalą, dar mąsto...Žinoma, stengiesi visaip palengvinti navigatoriui darbą: jei nusimato sukinėjimasis nepažyst. didmiestyje maršrutą suskaldau į trumpesnius fragmentus (tenka už navig dirbti, jei bent nutuokiu kur vyktį), kirtus šalių sienas iš naujo pažymiu artimesnius orientac taškus- iš naujo įvedu galut. tikslo tašką , apmažinu detalumą, kad tik suktusį, kad tik kuo mažiau į atminti krautųsi. Nuolat atnaujinami žemėlapiai, pašalinant senus dėl talpos, kt nereikalingi failiukai nukramtyti- nereikalingos kalbos ir pan.
Paraleliai dirbantis, išoperuotas berniukų (optimizuotas), išmanusis tel Samsung S3 su įdiegta IGo sukasi bene 3 k sparčiau. Automobilini - gamyklinis navigatorius neįtraukiamas į įskaitinį palyginimą dėl minimalaus funkcionalumo. Tačiau jo giroskopas praverčia tuneliuose, gelžbeton. miestų mazguose.

Galų gale paskut metu 3-4 mėn minėtas Garminas apskritai ėmė stabdyti, dar lėčiau suktis arba darbo metu "atsijungia", sumažėjo lieč. monitoriaus jautrumas, peršoksta į pirminį logo, ima krautis duomenų atnaujinimo žalia juostelė (nors tuo metu tik maitinimas pajungtas), mažd. 15 min taip medituoja, o aš neesu toks kantrus ir tolerantisškas kitatikiams ( ir mastantiems ne pagal mane xixi- sarkazmas). Manau, gal klystu- tai jau "geležies" probl. galbūt šalčio įtaka palikus įrenginį žiemos metu automobilyje. Buvo perrašytas gamintojo softas- nepadėjo.

Subjiektyv reziumė: minėtas Garmin modeliukas sukasi tikrai per lėtai. Valdymo aplinka tinkama, patogus tašku pap info įvedimas, piktogramėlės patogesnės (didesnės ir tinkamoje vietoje) operatyviam darbui lyg su išmaniuoju tel. tačiau totaliai nusileidžia sparta ir.... monit raiška.
Apie kitus navigavimo įrankius nė nediskutuotina, išsk. tai kas gamintojo atpresuota. Ribotos pačios, auto navigatoriaus, kaip koncepsijos galimybės.

Matyt užaugau funkcionalesniam įrankiui. Besidairant į tabletes ir būtent paskut laikmečio elektronikos rinka kraupina jų patikimumo ir igaamžiškumo parametrai. Sena įranga oriai sensta. Naujoji nespėja pasenti, sistemingai upgreidinasi garantiniu laikotarpiu, keičiama į analog naudojantis globalia garantija. Tai galioja ir vardiniamas ženklams
Gal tai tik mano paranoja? :shock:
GPS Starter'is
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-Gru-26 Sek 20:51

Re: Garmin-nusivyliau

arunass » 2016-Bal-05 Ant 11:49

forma3d rašė:Gal tai tik mano paranoja? :shock:

Cia-tiksliausias ivertinimas is viso didelio rasto :lol:
Процесс пошёл, но ещё не пришёл :) (малоуловимый смысл )
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas
 
Pranešimai: 2160
Užsiregistravo: 2010-Vas-11 Ket 08:48
Miestas: Kaunas

Re: Garmin-nusivyliau

forma3d » 2016-Bal-05 Ant 16:31

arunass rašė:
forma3d rašė:Gal tai tik mano paranoja? :shock:

Cia-tiksliausias ivertinimas is viso didelio rasto :lol:


Kam juokas, o kam kankynė išpešti nors dar kažkiek iš to ar pan. įrankio.
Skaityk, fuksas pamokė kitą fuksa kaip išgyventi su "merdėjančiu" navigatorium. Bet, pripažink- tradic. automob navigatoriaus koncepsija ima merdėti. Sparta- elementarus ir kertinis kriterijus. :P
GPS Starter'is
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-Gru-26 Sek 20:51

Re: Garmin-nusivyliau

arunass » 2016-Bal-05 Ant 18:08

forma3d rašė: išmanusis tel Samsung S3 su įdiegta IGo sukasi bene 3 k sparčiau.

Tai ir naudok iGO ,kas vercia naudot Garmin. :?:
Jei blogai veikia konkretus prietaisas,nereikia kaltinti visos gimines.
Visgi kolkas pas Garmin yra daugiausiai ir detaliausiu zemelapiu.
Galima gincitis beveik su kiekvienu tavo teiginiu,bet tingiu.
Buvo jau diskutuota: navigatorius pries ismanuji.Visur savi pliusai ir minusai.
O del integruotos navigacijos yra ir tokia nuomone: [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
Процесс пошёл, но ещё не пришёл :) (малоуловимый смысл )
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas
 
Pranešimai: 2160
Užsiregistravo: 2010-Vas-11 Ket 08:48
Miestas: Kaunas


Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių
cron