Kinietisko GPS atbrikinimas

Viskas apie kelio navigaciją.

Moderatoriai: Fizz, ginpe

Kinietisko GPS atbrikinimas

aZT1337 » 2014-Lie-05 Šeš 17:01

Taigi sveiki visi kurių dar nepažįstų ir kuriuos pažįstu :lol:
Taigi žadėtą pamoką , kaip atsibrikinti gps'ą.

1 Žingsnis. Jus rizikuojate sugadinti įrenginį nepataisomai!Tad jeigu nežinote ką darote geriau nedarykite nuneškite kokiam meistrui.
2 Žingsnis. Ieškokite pagal savo navigacijos modelį pilno tutorialo arba jai pagavot minti išsisuksit ir su mano rašliava.

3,4 Žingsniai modelio nustatymas!

3 Žingsnis. Mum reikės spec. atsuktuvo arba peilio kad atsukti navigacijos korpusą. (mažus varžtelius , pas mane jų buvo du pas jus gali but daugiau)
4 Žingsnis. Praardę korpusą turėtume pamatyti kažką panašaus kaip čia:(t.y jūsų modelis):
[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]

bet prieš visa šia operacija jeigų turite knygute nuo gps būtinai pasižiūrėkite chipsetą arba CPU manasis buvo Mediatek MT3351 , todėl kad galėsite
naudoti ROMUS (firmware) kokius rasite būtent tam chipsetui.

5,6,7,8 žingsniai driveriu irašymas!!!

5 žingsnis. Ieškokite Chipseto driverio , mano atveju buvo MT3351
6 žingsnis. Įrašome juos. Prijungdami gps į kompą per USB
7 žingsnis. jūsų os turėtų ieškoti driveriu jums prijungus įrenginį į kompą , jūs patys nurodote kelia iš kur instaliuoti t.y iš jūsų atsiustų driveriu.
8 žingsnis. jai tai nevyksta arba nepavyksta pereikite iškart prie service mode žingsnio.

8,9 Žingsniai. Navigacijos perstatymas į service mode

8 žingsnis. mano atveju turėjau priliesti kontaktus (nuotraukoje):[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
9 žingsnis. tai daroma vienu metu kišate laidą į usb ir tuo metu atleidžiate savaržėlę ar ką kita (ką ten sugalvot paimt)
10 žingsnis. turėtų atsirast langas kad rado jūsų chipsetą , mano atveju buvo installing drivers mt3351 ir tada nurodom atsiųstus driverius

11 žingsnis. Na jai viskas pavyko sveikinu padarėt puse darbo :D ir pas jūs device manageri turejo atsirast MT3351 COM3 (pas mane buvo panasiai, pas jus gali skirtis esmė kad būtų prierašas com* , *-bet koks skaičius)
12 žingnis. Siunčiam programėlę PNDflashtool su kuria perašinėsim softą. [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
13 žingsnis. Na tai kaip supratot softas pagal modelį , tad ieškokit pas poną googlą.

Softo ir Firmware rašymas:

pasileidus flashtool gali išmesti įvairiais klaidas nekreipkite dėmesio į jas.

14 žingsnis. Būtinai sužinokite koki baudrate jums reiks naudotį , bet dėl šito nesu tikras ar būtina , bet geriau padarykit
15 žingsnis. Taigi spaudžiat advanced mode, ir nurodot multi-scater.txt vieta (tarp jusu softo failų) bei visus likusius parodytus paveikslėlyje (tarp jūsų softo failų turi būtinai būti, kitaip atsiuntėt kažką ne tą ką reik)
pavizdys: [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
16 žingsnis. Spaudžiam Download , primenu jog jei rašysite klaidingus softo failus galite sugadinti nebepataisomai!!!
17 žingsnis. Likusius failus(kartais būna kartu) arba roma metam i sd kortele kišam į GPS įrenginį.
18 žingsnis. pvz romo failų [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
kaip matot pagal modeli mano atveju 912C yra failiukas , kas galėtu leisti jum orientuotis
19.Žingsnis na ir gaunam tokį vaizdą po kurio jis baigia viska surašyt:
[Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
20 žingsnis. darbas baigtas sveikinu :P

Komentarai: Tiesa pats susidūriau su tuo jog man pakibdavo update ties 10%, kodėl taip vyko nežinau , bet susitvarkiau spėju kad gal romas netiko , nes jų yra labai daug su skirtingom menu , bet vistiek sugebėjau rasti , pagrindine esmė viso šito įrašyti teisingą softą , o jau poto žaiskit su romais pagal modelį kol atrasit savajį , ačiū už dėmesį.
GPS Starter'is

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių