SANSUI GPS35

Viskas apie kelio navigaciją.

Moderatoriai: Fizz, ginpe

SANSUI GPS35

erikasmik » 2014-Kov-28 Pen 17:05

Turiu SANSUI GPS35. Reikėtu atnaujint žemėlapius. Norėčiau pats tai padaryt.
Gal galėtu kas nors patart, nuo ko pradėt? Pats GPS'as man vis primena, kad reikia atnaujint žemėlapius portale naviextras.com. Pats navigatorius turi jungtį microUSB, per kurį jungiu maitinimą automobilyje. Susiradau laidą microUSB/USB, pajungiau prie kompo, bet vis man išmeta, kad Windows sutrikęs, neatpažįsta įrenginio (gal specialus kabelis turi būti?). Apžiūrėjau GPS ir radau lizdą microSD, taip pat mygtuką RESET. Pabandžiau prisijungt savo kompiutriu prie naviextras.com, bet ten tokio kaip SANSUI GPS35 nerandu. Gal aš ne nuo to pradedu?
GPS Starter'is

Re: SANSUI GPS35

arunass » 2014-Kov-28 Pen 20:13

Pirmiausia reiketu pradet nuo skaitymo panasiu temu.
SANSUI (bet ir pavadinimas keistas :lol: ) - tik gelezies pavadinimas,o reikia duomenu apie pacia programa.
Jei siulo Naviextras,turbut ten IGO programa.Naviextras portale gali naujintis tik uz babkes,arba gali leist atsinaujint tik pirma karta dykai.
Veliau arba turesi pirkti arba isirasyti lauzta programos versija ir det zemelapius is sio forumo.
Maitinimo laidai nevisada tinka duomenu perdavimui. O butinai reikia prisijunk prie kompo ir del Naviextras ir del lauztos versijos.
Googlius tau i pagalba :D
Процесс пошёл, но ещё не пришёл :) (малоуловимый смысл )
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Re: SANSUI GPS35

erikasmik » 2015-Kov-07 Šeš 19:50

Buvau užmetęs šį reikalą, bet jis man vėl užkliuvo. Kaip galėčiau išsiaiškint kokia ten programa? ir gal galima perinstaliuot kitą programą, jei su tą sudėtinga?
GPS Starter'is

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias