Garmin ar TomTom

Viskas apie kelio navigaciją.

Moderatoriai: Fizz, ginpe

Re: Garmin ar TomTom

liepsnele » 2012-Kov-04 Sek 00:53

be abejo,kad nuo manes irgi daug priklauso :)
navigatorius man reikalingas darbui Vokietijoje,tai norisi geresnio pagalbininko...kad biskutuka maziau streso butu kelyje...o ir daug kas gasdina,kad Lenkija yra labai sunku pravaziuoti...:)
GPS Starter'is

arunass » 2012-Kov-04 Sek 08:48

liepsnele rašė:..o ir daug kas gasdina,kad Lenkija yra labai sunku pravaziuoti...:)

Taip,visa laika vazinejom po Lenkija ir sunku nebuvo.
Bet atsirado navigatoriai ir Lenkija patapo dziunglemis :lol:
Процесс пошёл, но ещё не пришёл :) (малоуловимый смысл )
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

arunass » 2012-Geg-10 Ket 05:40

Jei domina TT,reikejo rasyt i TomTom tema.
Apie 4 is 5 modeliu,paskaityk cia: [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!] ir pamirsk apie zemelapiu irasymus.
Ir jei toliau ziuresi i tuos 4 modelius,tai ziurek kiek duoda zemelapiu atnaujinimu,o ne i ekrano dydi.
Zemelapis visos Europos tikrai netelpa i 2GB,todel reikia prietaiso su SD korteles lizdu.
Verta visgi paieskot tokiu: TT GO 730/740/750.
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

arunass » 2012-Geg-10 Ket 14:52

xtitanx rašė:Dabar isvis galva susisuko paskaicius apie Tom tom GO serija. Tarkime jis skirtas sunkvezimiu vairuotojams,bet as galesiu susideti zemelapius ir visus nustatymus pasidaryti taip,kad nerodytu visu kelio aukscio ir plocio apribojimu ir t.t.

Nu ,parodyk ta vieta,kur skaitei ta nesamone,kad GO aparatas skirtas tik sunkvezimiui :?:
Dar reiketu skirti senesne GO serija x20/x30/x40/x50 nuo naujosios 1000 serijos,kuriai zemelapiai neirasomi parsiusti.
Imk 730 ir nesuk galvos. :lol:
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Pirmas GPS

Arnas1992 » 2013-Geg-26 Sek 01:36

Sveiki, ieskau gero, kokybisko gps, galvoju tik tarp tomtom/garmin, svarbiausia domintu Lietuvos, kad butu ir Vakaru Europos (YPAC NORVEGIJOS IR SVEDIJOS) kuo tikslesnis zemelapis. Be jokiu zbygniavo ar algio greitai balsu.. Kaina iki 700Lt, dekui uz pasiulymus.
GPS Starter'is

arunass » 2013-Geg-26 Sek 11:59

Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Arnas1992 » 2013-Geg-26 Sek 20:59

o gal koki modeli konkreciau labiau nusimanantys galetu ?
GPS Starter'is

ginpe » 2013-Geg-26 Sek 21:15

su siūlymais yra taip :
ginpe rašė:dar syki pasikartosiu dėl GPS pirkimo , situacija tokia :
aš naudoju TomTom , tai ir siūlysiu pirkti TomTom
Fizz naudoja Garmin - tai jis siūlys pirkti Garmin
arimi naudoja iGO , tai pasiūlys iGO
ir t.t.
išvada tokia , kad atsakymo į tai - kaip ir Nėra .

o naudotis reiks gi tau pačiam , tad kad ........
Samsung Galaxy S9
TT Go and iGO Avic
Vartotojo avataras
GPS Guru

Arnas1992 » 2013-Geg-26 Sek 21:20

Geriausias variantas koks butu is siu mano pasirinktu: garmin 2450, tt xxl, xl, go, 940 ?
GPS Starter'is

ginpe » 2013-Geg-26 Sek 21:22

na ką gi , atsakymas - aš siūlau TomTom Go 940 , nes XL ir XXL - atmintis tik 2 GB ( o Europe žemėlapis 2.4 GB :!: )
plius dar : [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
kas sekantis , nes asmeniškai aš pats apie Garmin - žalias :)
P.S
jei dabar reiktu man pačiam pirkti , tai turbūt kad imčiau ši : [Norėdami matyti nuorodas forume turite užsiregistruoti!]
Samsung Galaxy S9
TT Go and iGO Avic
Vartotojo avataras
GPS Guru

Arnas1992 » 2013-Geg-26 Sek 21:28

Dekui ir atsiprasau, daugiau nepasikartos, einu nusibausiu save dabar.
GPS Starter'is

arunass » 2013-Geg-26 Sek 21:55

Taip nesirenkama navigacija.
Negi kas tau patrs kas yra geriau BMW ar Mercedes automobilis.
Reikia labiau pasidomet galimybemis ir poreikiais.
Automobiliniai keliai daugumos navigaciju yra panasus.
O skaiciavimo algoritmai - skiriasi.Vartojimo patogumai ir kitos smulkmenos nusprendzia pasirinkima.
Vartotojo avataras
GPS Ekspertas

Agnette » 2013-Bir-14 Pen 10:00

Pries penkis metus nusipirkau TT XL (2GB). Paskutini zemelapio atnaujinima padariau pries pora savaiciu. Domina tik Europa, daugiau jos siaurine dalis. Instaliuoti nauja zemelapi vos pavyko, supratau kad sekancio jau nebeikisiu, perdaug dideli darosi.

Atejo laikas pagalvoti apie naujo navigatoriaus pirkima. Kadangi neviskas patinka TomTom'e, o apie kitus nieko nezinau nes neturejau galimybes isbandyti, tai atejau i si foruma, gal kas gales patarti.

Kad jums butu lengviau man padeti, pasakysiu ko man is navigatoriaus reikia ir kas nebutinas.
Reikia, prioriteto tvarka:
- Tikslus Europos keliu zemelapis (TomTomo zemelapiai su klaidom);
- Optimali turn-by-turn navigacija. (TomTomas prastai planuoja greiciausia marsruta)
- Normalus instrukciju balsas ir be klaidu balso tekstas (Dabar naudoju Ramunes balsa, siaip geras, bet daro biski klaidu tekste)
Ko nereikia:
- Visokiu plejeriu, blutusu, handsfree... ir kito slamsto, kuris paciai navigacijai ne kiek nepadeda.

Dabar kad issirinkti nauja navigatoriu, kitus apart TomTom ir Garmin nenoreciau, na gal dar tiktu TT navigatorius iPhone.

Tai va, ar gali kas ka pasakyti sia tema?
Visu pirma pagal temos pavadinima TT, ar Garmin?
GPS User'is

ginpe » 2013-Bir-14 Pen 18:40

Agnette rašė:Dabar naudoju Ramunes balsa, siaip geras, bet daro biski klaidu tekste

mano toks klausimas - kas per Ramunės balsas :roll:
žinau tik - Rasa , Kornelija , Asta , o iš kur tas Ramunė ?
Samsung Galaxy S9
TT Go and iGO Avic
Vartotojo avataras
GPS Guru

KVAK » 2015-Bir-15 Pir 20:16

ginpe rašė:su siūlymais yra taip :
ginpe rašė:dar syki pasikartosiu dėl GPS pirkimo , situacija tokia :
aš naudoju TomTom , tai ir siūlysiu pirkti TomTom
Fizz naudoja Garmin - tai jis siūlys pirkti Garmin
arimi naudoja iGO , tai pasiūlys iGO
ir t.t.
išvada tokia , kad atsakymo į tai - kaip ir Nėra .

o naudotis reiks gi tau pačiam , tad kad ........

Gerai pasakyta.. Bet visgi trigrašį įkišiu. Mano pirma navigacija buvo TomTom mažame Nokia telefone, sekanti Garmin kitame Nokia, dabar iGo Samsunge ir dar Sygic pamėginau... Kai prašo palyginti, sakau taip: TT buvo patogus minkštas fotelis, Garmin po jo buvo dantisto kėdė - daug ratukų, nustatymų, visaip pakreipsi, pasuksi, bet ne toks jaukus, iGo - ofiso kėdė. Darbinis arkliukas. Labai subjektyvu, bet tokie mano atsiminimai...
TT papirko tiksliu veikimu, paprastu, suprantamu meniu. Buvo atvejis - veda jis per Budapeštą, o ten tiesiog žiede išvažiavimas uždarytas.. aš paskui pagrindinį srautą, kairėn, dešinėn su visais - rezultate atvažiavau į vietinį "Akropolį" tfu.. Atsiprašiau TT, vėl jo keliu iki smėlio krūvos žiede, įjungiu avarinį įeinu į meniu ir ten mygtukas - "nėra kelio, perplanuoti" - ačiū, tau TT!
Garmine tokio mygtuko nebuvo. Buvo mygtukas "kompiuteris" su nereikalingom statistikom, bet Garminas turėjo pasirinkimą "važiuoti pagal koordinates". Susirandi google maps koordinates, susivedi iš anksto ir vualia! O dar galima buvo susiplanuoti kelią nuo A iki B, paskui C, D ir dar visą tai pragroti namie... Bet žemėlapių įkėlimas - užsiėmimas kantriems..
iGo - priešingai. Žemėlapius susimeti ir važiuojam! Pirma kelionė, pirmas isurprizas - veda per Baltarusiją! Šit.. Tenka planuoti iki Lazdijų, pervažiuoti sieną (žemėlapiai nesujungti!), tada plamuoti per Lenkiją. Gerojo TT mygtuko irgi nerasta, Dar reikėjo dujines degalines susivesti iš POI plaza - nepavyko. Manau nemokėjau. Bet! Žemėlapiai nauji yra, o tai svarbiausia. Buvo blogis - pradėjo strigti sankryžose.Keliu važiuoji - puikiai dirba, privažiuoji sudėtingą sankryžą - pastringa. Tada kai mirtinai reikia! Pasirodo nereikia visų POI susijungti. Telefonas nebepaveža :) Žodžiu ne idealas, bet realiai darbą atlieka. O paskutiniu metu mačiau failai atsiranda įvertinantys kelių užkrautumą skirtingu paros metu - geras iGo bus dar geresnis.
Pamėginau Sygic... o vaikeli... jis mane ne per Baltarusiją, jis mane iš VL į Varšuvą per Kauną nuroutino... Išjungiau greitkelius - tada per Marijampolę... Žaisliukas, ne daiktas...
Kol veikia iGo važiuosiu su telefonu. Kai pasibaigs kaip kad TT ir Garmin pasibaigė tada galvosiu - TT ar Garmin. Stipriai čiupinėsiu - ar žemėlapius pačiam eina sudėti ar gerasis mygtukas yra ar POI lengvai dedasi ar kelias namie kompe programuojasi.. Jaučiu nėra idealaus navigatoriaus. O iš bėdos visi jie geriau nei popierinis žemėlapis.

ups .. pamelavau. Kelio planavimas buvo TT, ne garmine. Pliusas TT.
GPS Starter'is

AnkstesnisKitas

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias