Puslapis 11

HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2009-Sau-04 Sek 12:01
ArmiNUX
Sveiki,

Tokia beda kad nebegaudo ryshio ant navigacijos.. kai nueini i zemelapi (navigacija) negaudo rysio o kai nueini i GPS imtuvas - pagauna kelis... Bandziau isirasyti naujus POI ir speedcam.. kita diena (vakar vakare) jau nebeveike... Ar gali but del to? Katik viska grazinau kaip buvo nunesus i balkona vistiek tas pats.. gal kam teko susidurt su tokia problema.. arba siaip minciu turi?

GPS - StreetPilot
Zemelapis - IGO8

Re: HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2009-Sau-04 Sek 18:15
ArmiNUX
dar siandien kiek vazinejau - tai kartais gaudo rysi o kartais ne... Gal del salcio negali but?

Re: HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2009-Sau-05 Pir 09:57
Flash
Pabandyk perkrauti softa...pilnai istrinti per TomTom Home ir sudiegti is naujo....turek uomenyje, kad sudieks sena versija ir po to teks dar kelis kartus atnaujinti....

Re: HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2009-Sau-05 Pir 19:38
ArmiNUX
Atnaujinimas - dabar jau pradejo kartais gaudyt kartais ne... Negali cia but del salcio?

Re: HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2009-Sau-05 Pir 19:56
saimhe
Negali cia but del salcio?

Testas paprastas. Pabūna kelias valandas kambaryje -- neši į balkoną ir žiūri. Paskui tenai palieki, vėl po kelių valandų ateini ir žiūri. Šalia gali termometras gulėti :)

Re: HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2013-Lap-21 Ket 21:10
Ritvis
Turiu Tomtom Start 20. Pirktas legaliai, turiu trijų metų nemokamą žemėlapių atnaujinimą. Reguliariai prisijungiu prie tomtom tinklapio ir ten prisiregistravus atnaujinu programinę versiją, žemėlapius ir t.t. Navigatorių turiu jau 8 mėnesius ir buvau juo patenkintas. Susidūriau su problema, kai nutariau pakeliauti. Lėktuvu nuskridau į Kanarų salas (šios vietovės žemėlapiai navigatoriuje yra). Išėjęs iš oro uosto, įjungiau tomtom start 20. Deja jis niekaip nesugebėjo prisijungti prie palydovų. Girdėjau, kad tokiais atvejais navigatoriui reikia daugiau laiko pasigauti palydovams. Tačiau aš laukiau 20 minučių ir navigatorius vistiek prie palydovų neprisijungė. Nustatymuose įjungus "GPS būsena" matėsi, kad aptikęs daug palydovų, bet prie jų neprisijungia. Puoliau į neviltį, nes svetimoje šalyje nežinojau kaip nuvykti į viešbutį. Tada nusprendžiau atstatyti navigatoriaus pradinius gamintojo parametrus. Ir po to veiksmo navigatorius labai greitai prisijungė prie palydovų ir galėjau keliauti. Esant ten, visada, kai įjungdavau navigatorių, jis prisijungdavo prie palydovų be problemų. Iš Kanarų Į Lietuvą skridau per Londoną (navigatoriuje žemėlapis yra) ir tarp persėdimų į kitą lėktuvą buvo nemažai laiko, išėjau Londone iš oro uosto į lauką ir įjungiau navigatorių. Viskas pasikartojo: niekaip neprisijungė prie palydovų, o vėl įjungus pradinę gamintojo sąranką, prie palydovų buvo prisijungta. Iš Londono parskridus į Lietuvą galvojau viskas pasikartos. Bet ne Lietuvoje navigatorius prie palydovų prisijungė sklandžiai. Kodėl vyksta tokie nesklandumai ir ar galima šias problemas išspręsti.

Re: HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2013-Lap-22 Pen 21:07
saimhe
Apie 2005 m. panašiai būdavo su SiRFstar čipą turinčiais imtuvais (nebūtinai tomtom). Firmware bugas: išjungtoje būsenoje smarkiai pasikeitus koordinatėms ar aukščiui, išprotėja.

Reikia apgreidinti softą ir tikėtis, kad veiks :)

Re: HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2013-Lap-23 Šeš 20:54
Ritvis
Šiandien konsultavausi su dvejais navigatorių specialistais. Vienas kaip tik neseniai buvo Kanaruose ir jis sakė, kad jo navigatorius ten veikė be priekaištų, bet tas navigatorius buvo Garmin. Kitas specialistas patarė instaliuoti naujausia programinę įrangą, bet aš visada atnaujinu programinę įrangą, kai tik atsiranda naujesnė versija. Gal čia reikalą gadina toks dalykas kaip "GPS fix", kuris pagreitina prisijungimą prie palydovų, bet stipriai pasikeitus koordinatėms gal jis duoda atvirkštinį rezultatą. Įdomu tai, kad per tomtom internetinį puslapį galima pasirinkti ką atnaujinti navigatoriuje, bet GPS fix negalima pasirinkti atnaujinti ar ne, ant jo varnelė visada uždėta ir jos nuimti negalima, tai reiškia, kad GPS fix atsinaujina visada. Išvada tokia, kad du gps specialistai nesugebėjo paaiškinti, kodėl tokie dalykai darosi.

Re: HELP negaudo palydovu

StandartinėParašytas: 2013-Lap-23 Šeš 21:58
arunass
Tai pats atsakei vietoj specialistu.Pradiniu parametru atstatymas visada padeda.
Tas GPS-fix daro meskos paslauga,padeda kai esi vietoje,bet sukelia problemu jei pakeiti vieta bent 300km.
Veikimas GPS-fix numatytas 7 dienoms.Tai nenaujink pries vaziuodamas arba atnaujink atvaziaves i vieta.
As kazkada rasiau,kad prireike net 30 min kol pagavo satelitus,skirtumas buvo apie 2000km.